Pakiety
od 4 150zł

Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN!

Oferta od , 24. wrz. 2015 17.11

Marzycie o odwiedzeniu Indii? Chcielibyście zobaczyć Złoty Trókąt, Czerwony Fort w Agra, Taj Mahal, Delhi i Jaipur? A zatem zapraszamy!

W serwisie Fostertravel znaleźliśmy dla Was wycieczkę objazdową na trasie Delhi - Jama Masjid - Jaipur - Fort Amber - Park Narodowy Ranthambore - Agra - Taj Mahal - Fatehpur Sikiri - Mathura - Delhi ze śniadaniami i obiadokolacjami, noclegami w 3* i 4* hotelach, wstępami i napiwkami, pilotem, przewodnikami i oczywiście... ogromną ilością niezapomnianych wrażeń!

Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN! - 10

Program wycieczki:

Dzień 1: Wylot do Delhi.

Dzień 2: Delhi (trasa około 45 km). Śniadanie i czas wolny na odpoczynek. Po południu wycieczka fakultatywna do Kompleksu Świątyń Akshardham. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3: Delhi (trasa około 35 km). Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Indii - Stare Delhi, Jama Masjid, przejażdżka rikszami, Czerwony Fort (tylko z zewnątrz), Raj Gath, Nowe Delhi, Rashtrapati Bhavan, Sansad Bhawan, Brama Indii, grobowiec Humayuna, Gurdwara Bangla Sahib. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4: Delhi - Jaipur (trasa około 260 km, przejazd około 6 godzin). Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Kutb Minar. Przejazd do Radżastanu, do Jaipuru. W miarę możliwości czasowych, przed zakwaterowaniem w hotelu - wizyta w miejscowej "drukarni tekstyliów". Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5: Jaipur (trasa około 30 km). Po śniadaniu zwiedzanie Fortu Amber z przejażdżką na słoniach, Brama Ganesi, Shish Mahal, zwiedzanie Jaipur: Pałac Miejski, Jantar Mantar, Miasto Klejnotów, Hava Mahal, Jal Mahal. Wycieczka fakultatywna: kompleks świątyń Galta Ji. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6: Jaipur - Ranthambore (trasa około 160 km, około 4 godzin). Śniadanie i wyjazd do Sawai Madhopur na obrzeżach Parku Narodowego Ranthambore, zakwaterowanie w hotelu, wyjazd terenowymi busami na safari. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7: Ranthambore - Fathepur Sikri - Agra (trasa około 260 km, około 6 godzin). Wyjazd na poranne safari, śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Agry. Po drodze zwiedzanie Fatehpur Sikri, przyjazd do hotel i obiadokolacja w Agrze. Fakultatywnie możliwość uczestnictwa w wieczornym spektaklu teatralnym Taj Show opowiadającym historię powstania Taj Mahal.

Dzień 8: Agra. Zwiedzanie Taj Mahal, śniadanie, Czerwony Fort. W miarę dostępności czasowej, będziecie mogli zapoznać się z tradycyjnymi metodami inkrustacji marmurów. Po południu czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Agrze.

Dzień 9: Agra - Mathura - Delhi (trasa około 220 km, około 4-5 godzin). Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Delhi. Po drodze zwiedzanie Mathura. Po przyjeździe do Delhi zakwaterowanie w hotelu, czas wolny. Obiadokolacja w hotelu. Wieczorem / nocą transfer na lotnisko oraz wylot.

Dzień 10: Przylot na wybrane lotnisko.

Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN! - 8

Szczegóły oferty:

 • przelot Berlin - Delhi - Berlin (możliwy wylot z innych miast: Warszawa, Kraków, Gdańsk)
 • zakwaterowanie w 3-4* hotelach w pokojach 2-osobowych z łazienkami i klimatyzacją lub wentylatorami, wczesne zakwaterowanie w hotelu drugiego dnia (zależnie od godziny przylotu do Delhi), późne wykwaterowanie w ostatnim dniu przed wylotem w drogę powrotną,
 • transport klimatyzowanym autokarem
 • wyżywienie: HB - śniadanie i obiadokolacje
 • zwiedzanie wg programu (z biletami wstępu)
 • polski pilot i licencjonowani lokalni przewodnicy
 • opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 170 USD/os - płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu jako pakiet - wliczone w cenę tytułową
 • opłaty lotniskowe, ubezpieczenie
 • termin: 28.01 - 07.02.2016 - to przykładowe daty, jednak możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów (od października 2015 do czerwca 2016)
 • wymagany dokument podróży: paszport z wizą indyjską

Koszt wycieczki z uwzględnieniem przelotów, noclegów oraz transferów wyniesie 4150 zł/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Cena nie zawiera:
 • opłat za fotografowanie i filmowanie ok. 40 USD/os
 • kosztu wycieczek fakultatywnych:
  • Kompleks Świątyń Akshardham - ok. 25 USD/os
  • Galta Ji - ok. 15 USD/os
  • Taj Show - od 30 USD/os
 • kosztu wizy indyjskiej (wizę można uzyskać za pośrednictwem organizator w cenie 100 PLN opłaty za pośrednictwo + cena wizy)

Sprawdź poniższą zakładkę aby dowiedzieć się jak zarezerwować ofertę.

od
4 150zł

Wycieczka do Indii - safari i Złoty Trójkąt Termin: 30. wrz. 2015 - 2. lip. 2016

Skąd
Berlin, Warszawa, Kraków, Gdańsk
Dokąd
Delhi
 • Szczegóły

  Aby dokonać rezerwacji - kliknij w poniższy obrazek:

  Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN! - 6Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN! - 4
Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN! - 2
Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN!

Wycieczka do Indii - safari, tygrysy i Złoty Trójkąt w 9 dni od 4150 PLN!