Pakiety
za 2 239zł os

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN!

Oferta od , 2. mar. 2019 20.09

Mały wycinek Indii w pigułce - tzw. Złoty Trójkąt: Delhi, Agra z Taj Mahalem i Różowe Miasto Jaipur. Niezapomniana 10-dniowa wycieczka do egzotycznych Indii!

W pakiecie macie loty do New Delhi z Krakowa, noclegi w dobrze ocenianych hotelach, przejazdy legendarnymi pociągami między miastami oraz z i na lotnisko. Przykładowy termin to 1 - 10 kwietnia. Więcej terminów od marca do maja znajdziecie w poście Tanie loty do Indii!

Fajna opcja dla backpackerów i innych niespokojnych duchów :) Na dole posta znajdziecie garść przydatnych porad dot. zdrowia, targowania itd.

za
2 239zł
os

Wycieczka do Indii Termin: 2. mar. 2019 - 31. maj. 2019

Skąd
Kraków
Dokąd
Delhi
 • szczegóły

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższy zielony przycisk LECIMY!

  Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 40


  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk z nazwą miasta:

  AGRA:

  Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 38

  DŻAJPUR:

  Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 36

  NOWE DELHI:

  Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 34

  Więcej obiektów tego typu

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Kraków - New Delhi - Kraków - 1608 zł / os
 • 3 noclegi w Agrze - 164 zł / os
 • 3 noclegi z basenem w Dżajpurze - 189 zł / os
 • 2 noclegi w Delhi - 79 zł / os
 • przejazdy między miastami oraz z i na lotnisko - 134 zł / os
 • wstęp do Taj Mahal - 65 zł / os
 • wyżywienie: BB - śniadania (w Jaipurze) + we własnym zakresie (ogromna ilość świetnych i bardzo tanich restauracji i stoisk street food!)
 • WiFi
 • przykładowy termin: 1 - 10 kwietnia - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki lotów lub alternatywnych terminów lotów powyżej możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań
 • wymagany dokument podróży: paszport oraz wiza indyjska

Suma: 2239 PLN/os!

Cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i programu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

LOTY

Do Delhi dolecicie z Krakowa na pokładzie Ukrainian Airlines. W cenie biletu bagaż podręczny i rejestrowany oraz ciepły posiłek na pokładzie.

NOCLEGI

 • 3 noce w Jaipurze: Dera Rawatsar Heritage Hotel (9,2/10 booking) - świetnie zlokalizowany tradycyjny hotel ze śniadaniami, basenem i WiFi:
  Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 30

PRZEJAZDY

 • Z lotniska w Delhi do Agry dojedziecie metrem do New Delhi, a następnie pociągiem do Agry. Koszt przejazdu to ok. 40 PLN, czas przejazdu ok. 4 godz.
 • Z Agry do Jaipur pojedziecie pociągiem. Koszt przejazdu to ok. 40 PLN, czas przejazdu ok. 4,5 godz.
 • Z Jaipur do hotelu w New Delhi pojedziecie również pociągiem do stacji New Delhi, a stamtąd metrem do stacji Kagol Bargh. Stąd czeka Was 5-min spacer do hotelu. Koszt przejazdu to ok. 50 PLN, czas przejazdu ok. 5 godz.
 • Z hotelu w New Delhi na lotnisko dojedziecie metrem. Koszt przejazdu to ok. 4 PLN, czas przejazdu ok. 50 min.

ZWIEDZANIE

Bilety do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Taj Mahal włączając w to wejście do mauzoleum to koszt 65 PLN/os. Bilety kupicie na oficjalnej stronie Taj Mahalu. Obiekt jest otwarty od wschodu do zachodu słońca, ale zamknięty w piątki!

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 26

Agra - Agrę i całe Indie rozsławia w świecie niesamowite mauzoleum Taj Mahal. Miejsce jest niesamowite i absolutnie warte odwiedzenia, ale musicie też nastawić się na duży tłok, kontrolę bezpieczeństwa i zakaz wnoszenia wielu przedmiotów (np. statywów, wody w ilości większej niż pół litra), zakaz robienia zdjęć we wnętrzu mauzoleum przy grobach oraz wysoką (w porównaniu do obywateli Indii) cenę za bilet. Ale dzięki temu biletowi nie będziecie musieli stać w długich kolejkach do wejścia oraz będziecie mieć bezpłatny wstęp do toalety ;)
Agra to także Jawab Masjid, Czerwony Fort, grobowiec Itimad-ud-Daulah i Shah Burj.

Jaipur - Różowe Miasto. Słynie z produkcji tkanin i biżuterii, malowanych słoni, pałacu Amber, gigantycznego obserwatorium astronomicznego Jantar Mantar, niesamowicie lekkiego Pałacu Wiatru Hawa Mahal, wspaniałego Pałac Miejskiego, pałacu Jal Mahal na jeziorze Man Sagar, "Małpiej Świątyni" Monkey Temple (Galta Ji), królewskich grobowców Royal Gaitor. To też muzeum ręcznie zdobionych stemplami tkanin Anokhi. Tutaj też warto wynająć na cały dzień tuktuk z kierowcą, jednak musicie liczyć się z tym, że kierowca będzie zabierał Was również do wielu sklepów i restauracji, z którymi ma "umowę o prowizję" od tego, co kupicie w poleconych przez niego miejscach.

New Delhi - stolica Indii, w której najbardziej urzekła mnie monumentalna świątynia Świątynia Swaminarayan Akshardham. Nie wolno tam niestety robić zdjęć, ale zdecydowanie należy ją zwiedzić! Zobaczcie też Gurudwara Bangla Sahib, Grobowiec Humajuna, Kutb Minar, ogrody Lodi, India Gate, świątynię Bahai Lotus, ponownie Narodowe Muzeum Gandhiego, Chandni Chowk, ciekawą świątynię Sai Baba, park archeologiczny Mehrauli oraz królującą nad ruchem ulicznym niezwykłą Świątycznię Hanumana.

PORADY

 • nie bierzcie zbyt wielkiego plecaka - będzie Wam go ciężko zmieścić do rikszy! ;) Jeśli będzie Wam potrzebny kolejny T-shirt - możecie go kupić na miejscu, podobnie, jeśli rozpadną Wam się przywiezione ze sobą klapki
 • pijcie tylko wodą butelkowaną ze sklepu, myjcie nią też zęby by uniknąć gwałtownych problemów żołądkowych, jedzcie street food tak, jak mieszkańcy Indii - takie jedzenie jest świeże i bardzo smaczne. Możecie zabrać ze sobą z Polski tabletki węgla i środki przeciw biegunce
 • gdy kupujecie indyjską kartę SIM do telefonu to powinniście mieć na niej tyle środków, ile zapłaciliście za kartę w sklepie!
 • uśmiechajcie się do ludzi, którzy się Wam intensywnie przyglądają - są Was ciekawi tak samo, jak Wy ich i nie wstydzą się tego
 • poczujcie się jak celebryci, gdy po raz ósmy danego przedpołudnia ktoś chce sobie z Wami zrobić zdjęcie lub pyta z jakiego kraju jesteście
 • bezdomne psy prawie zawsze są łagodne, ale mogą być chore, więc lepiej utrzymywać dystans
 • hotele często mają politykę wymeldowania typu 24 godziny. O której meldujecie się dziś, o tej godzinie wymeldowujecie się na koniec pobytu. Jeśli nie chcecie musieć wymeldowywać się np. wcześnie rano - zapytajcie, czy możecie zostawić bagaże przy recepcji hotelu, wyjść pozwiedzać albo coś zjeść, wrócić później i dopiero wtedy się zameldować
 • karty kredytowe spoza Indii często nie działają przy próbach zakupu online biletów np. na autobusy. Należy wtedy zwrócić się o pomoc do zaprzyjaźnionego posiadacza indyjskiej karty lub udać się np. do biura podróży z prośbą o dokonanie za Was rezerwacji. Zapłacicie za to gotówką, należy być gotowym na niewielką prowizję za usługę
 • wszelkie ceny i koszty zawsze ustalajcie PRZED skorzystaniem z jakiejkolwiek usługi
 • zawsze, ale to zawsze się targujcie. Nawet, jeśli widzicie napis "Fixed price" (ustalona cena)
 • rikszami, taksówkami i tuktukami poruszajcie się tylko i wyłącznie na podstawie taksometru, kontrolujcie w czasie jazdy jego wskazania
 • nie podawajcie ludziom lewej ręki. Lewa ręka służy do podmywania się i nie jest ręką "towarzyską"
 • krowy są wszędzie (uczestniczą również dość biernie w ruchu ulicznym) i są święte - nie należy ich straszyć ani tym bardziej krzywdzić!
 • okna w pokojach hotelowych czasami wychodzą na korytarz...
 • w wielu miastach znajdziecie bezpłatne spacery z przewodnikiem (płacicie datek wg Waszego uznania). Aby je znaleźć wystarczy wygooglać: free walking tour + nazwa danego miasta
 • jedzenie może być pikantne! Naprawdę! :)
 • przy wchodzeniu do świątyni trzeba ściągać buty. Wypada to też zrobić wchodząc do czyjegoś domu
 • czasami nie ma papieru toaletowego w łazience tylko wiaderko z wodą albo wężyk z wodą przy toalecie do podmywania się :) zaopatrzcie się więc we własny papier toaletowy, jeżeli wolicie
 • weźcie ze sobą środki na egzotyczne komary

Oferty egzotycznych wycieczek!


Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 24

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 22

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 20

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 18

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 16

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 14

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 12

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 10

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 8

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 6

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 4

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN! - 2

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN!

Wycieczka do Indii! Złoty Trójkąt: wstęp do Taj Mahal, Jaipur i Delhi. Loty, noclegi i przejazdy - 2239 PLN!