Pakiety
za 536zł os

Wycieczka do Legolandu dla 4: 536 PLN/os! Loty, noclegi, bilety wstępu, transfery! Powrót do dzieciństwa!

Oferta od , 3. wrz. 2019 14.40

Poczujcie się ponownie jak dzieci! I może nawet zabierzcie swoje potomstwo? Albo przyjaciół? Proponujemy Wam taniutki wrześniowy wypad do Billund w Danii i zabawę w Legolandzie.

Loty są w dobrej cenie, apartament znaleźliśmy również za mało monet i tylko bilety do Legolandu są dość drogie, ale tego nie przeskoczymy ;)

W poniższej sekcji LOTY DO BILLUND znajdziecie loty z 4 polskich miast w różnych terminach korespondujących z terminami otwarcia LEGOLANDU.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 536 PLN/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.


za
536zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 12. wrz. 2019 - 4. lis. 2019

Skąd
Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków
Dokąd
Port lotniczy Billund


LOTY DO BOLONII

Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do linii lotniczych. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.


NOCLEGI

Wasz świetnie oceniany apartament (4,5/5 Airbnb) w sąsiedniej miejscowości Vandel oddaje do Waszej dyspozycji 2 pokoje, łazienkę, kuchnię i WiFi.


TRANSFERY

Z lotniska do apartamentu i z powrotem oraz do Legolandu dojedziecie autobusem linii 143. Przejazdy potrwają ok. 20 min, koszt biletów w obie strony to 40 PLN / os.


LEGOLAND

Proponujemy Wam 1-dniowe bilety do Legolandu. Możecie oczywiście wybrać przykładowo bilety 2-dniowe, rodzinne itd.Pomysły na city breaki!Wycieczka do Legolandu dla 4: 536 PLN/os! Loty, noclegi, bilety wstępu, transfery! Powrót do dzieciństwa! - 6

Wycieczka do Legolandu dla 4: 536 PLN/os! Loty, noclegi, bilety wstępu, transfery! Powrót do dzieciństwa! - 4

Wycieczka do Legolandu dla 4: 536 PLN/os! Loty, noclegi, bilety wstępu, transfery! Powrót do dzieciństwa! - 2

Wycieczka do Legolandu dla 4: 536 PLN/os! Loty, noclegi, bilety wstępu, transfery! Powrót do dzieciństwa!


Wycieczka do Legolandu dla 4: 536 PLN/os! Loty, noclegi, bilety wstępu, transfery! Powrót do dzieciństwa!