Pakiety
za 441zł os

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN!

Oferta od , 29. cze. 2019 11.26

Lwów - miasto założone w XIII wieku, wielokrotnie zmieniało swoją przynależność państwową. Stanowiło jedno z głównych miast I i II Rzeczypospolitej, a w okresie zaborów był jednym z najważniejszych ośrodków nauki, oświaty i kultury polskiej oraz centrum politycznym i stolicą Galicji, a następnie Małopolski Wschodniej. Obecnie to najpiękniejsze miasta Ukrainy Zachodniej! Wybierzcie się tam na tegoroczną majówkę!

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Kraków - Lwów - Kraków (możliwe też loty z Warszawy, Wrocławia i Gdańska - szczegóły w sekcji LOTY) - 142 zł/os
 • 5 nocy w b. dobrze ocenianym hotelu Staryi Krakiv w centrum miasta - 297 zł/os
 • transfery z i na lotnisko - 2 zł / os
 • wyżywienie: BB - śniadania
 • WiFi
 • proponowany termin: 28 kwietnia - 1 maja - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów. Przykładowe daty na wakacje w poniższej sekcji LOTY

Suma: 441 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


za
441zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 21. sie. 2019 - 18. wrz. 2019

Skąd
Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław
Dokąd
Lwów
 • szczegóły

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 2 osób lub poniższy zielony przycisk LECIMY!

  Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN! - 12


  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk ŚPIMY TU!

  Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN! - 10

  Więcej obiektów tego typu TUTAJLOTY DO LWOWA

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych.
Alternatywne terminy i miasta:

NOCLEGI

Hotel Staryi Krakiv (bardzo dobra ocena 4/5 Tripadvisor) leży 400m od Opery Lwowskiej. Obiekt oferuje 24-godz recepcję, bezpłatne WiFi i restaurację z kawiarnią w stylu secesyjnym specjalizującą się w tradycyjnej kuchni ukraińskiej. Wszystkie pokoje w hotelu Staryi Krakiv są wyposażone w TV LCD sat, minibar, klimatyzację i sejf. Codziennie rano w hotelu serwowane jest śniadanie. Fotki hotelu obejrzyjcie tutaj.

TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem do przystanku Kościół św. Anny, stąd czeka Was 5-min spacer do hotelu. Czas transferu to ok. 30 min, a cena to 2 PLN/os w obie strony.

ZWIEDZANIE

Lwów to tanie i bezpieczne miasto. Znajdziecie w nim wiele polskich pamiątek. Architektura miasta bardzo przypomina naszą krakowską. Nie bez przyczyny - większość wybitnych budowli zaprojektowana została przez polskich architektów. Dobrze zachowane historyczne centrum znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajdziecie tam takie atrakcje, jak Rynek (Płoszcza Rynok). Warto wejść na wieżę ratuszową i zobaczyć wspaniały widok na miasto. Opera we Lwowie, zaprojektowana przez Z. Gorgolewskiego, jest oszałamiającym budynkiem, w którym odbywają się światowej klasy spektakle. Nie zapomnijcie też odwiedzić Cmentarza Łyczakowskiego - magicznego miejsca, które odwiedzić powinien każdy Polak przebywający we Lwowie. Spoczywa tam wiele zasłużonych Polsce osobistości.

Jeszcze więcej atrakcji, w większości płatnych wycieczek, spacerów i warsztatów znajdziecie tutaj.


Pomysły na miejskie wycieczki!

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN! - 8

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN! - 6

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN! - 4

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN! - 2

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN!

Wycieczka do Lwowa! 5 nocy w dobrym hotelu w sercu miasta, śniadania, loty i transfery: 441 PLN!