Pakiety
od 552zł os

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN

Oferta od , 14. sie. 2018 12.33

W Neapolu narodziła się pizza i wciąż to tu jest najlepsza na świecie, widok na zatokę i Wezuwiusza zapierają dech w piersiach, podobnie widok ze szczytu Wezuwiusza! Tu zobaczycie wspaniałą architekturę i sztukę, wypijecie wyborną kawę i przez cały rok obejrzycie i kupicie bożonarodzeniowe szopki!

W pakiecie: 4 noclegi w pokoju 2-os w doskonale ocenianym apartamencie (5/5 Airbnb) w centrum miasta, śniadania, loty z Krakowa (w innych terminach i cenach również z Wrocławia, Katowic i Warszawy) i transfery z/na lotnisko. Przykładowy termin to 25 - 29 września, więcej terminów na wrzesień i październik znajdziecie w sekcji LOTY.

od
552zł
os

City break w Neapolu Termin: 4. wrz. 2018 - 13. paź. 2018

Skąd
Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa
Dokąd
Neapol
 • szczegóły

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk LECIMY!

  Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 16


  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk ŚPIMY TU!

  Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 14

  Więcej opcji noclegów

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • lot Kraków - Neapol - Kraków - 240 zł/os
 • 4 noce w apartamencie Airbnb - 302 zł/os
 • wyżywienie: BB - śniadania (kuchnia w apartamencie)
 • WiFi
 • transfer z i na lotnisko - 10 zł/os
 • proponowany termin: 25 - 29 września - to przykładowe daty, możecie dowolnie modyfikować termin i długość pobytu w zależności od Waszych upodobań

Suma: 552 zł/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie! Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu.

NOCLEGI

Czeka na Was pokój ze śniadaniem i WiFi w apartamencie Airbnb.

TRANSFER

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem do przystanku Via Medina. Stamtąd czeka Was 5-min spacer do apartamentu. Czas transferu to ok. 30 min, a cena to 10 PLN/os w obie strony.

ZWIEDZANIE

Szczególnie polecam wizytę w kaplicy Muzeum Cappella Sansevero, nie tylko ze względu na przepiękną rzeźbę Chrystusa przykrytego całunem Cristo Velato, ale zwłaszcza z powodu tajemniczych i okrytych ponurą legendą "maszyn anatomicznych". Zobaczcie koniecznie mroczne katakumby Catacombe di San Gennaro, podziemny Neapol Napoli Sotterranea, wspaniałe kościoły i katedry, możecie wspiąć się na wulkan Vesuvio (Wezuwiusza ciężko przeoczyć, gdyż góruje nad miastem), odwiedzić śliczny Parco Sommerso di Gaiola Area Marina Protetta. Szopki przez cały rok?? Tylko na Via San Gregorio Armeno!
Będąc w Neapolu nie sposób pominąć starożytne Pompeje i Ercolano, czyli starożytne Herculaneum.Gdzie jeść? Oto lista restauracji! Osobiście szczególnie polecam pizzerie: Da Michele, Sorbillo i Di Matteo - gwar i kolejki stworzone przez mieszkańców Neapolu to też niezła rekomendacja ;) Chcecie spróbować czegoś innego niż pizza? Tradycyjną kuchnię oferuje również Da Nennella. Na piwo wieczorem warto iść na Piazza Bellini - sporo tam knajpek i kawiarenek z ogródkami i klimatycznymi wnętrzami.

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 12

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 10

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 8

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 6

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 4

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN - 2

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN

Pomysły na jesień!

Wycieczka do Włoch: 4 noce w Neapolu. Noclegi w centrum, śniadania, loty, transfery - 552 PLN