Pakiety
za 202,84zł os

Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os!

Oferta od , 31. sie. 2019 11.35

Disneyland tylko dla dzieci? Bujda na... karuzelach i paradach :D tam dobrze bawią się zwiedzający we wszystkim wieku! Dlatego zapakujcie przyjaciół albo dzieciarnię i wybierzcie się na 4-dniowy city break do Paryża, a jeśli zechcecie - dodajcie też do tego wizytę w legendarnym Disneylandzie.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 888 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


za
202,84
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 14. lis. 2019 - 19. gru. 2019

Skąd
Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk
Dokąd
Paryż
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższe obrazki rezerwacji dla 4 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY!

  Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 14  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI!

  Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 12

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ  Aby kupić bilety do Disneylandu kliknij w obrazek lub przycisk DISNEYLAND!

  Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 10TANIE LOTY DO PARYŻA

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do strony linii lotniczych.


NOCLEGI

Znaleźliśmy dla Was doskonale oceniany apartament (5/5 Airbnb) z 2 pokojami, łazienką i kuchnią. Apartament jest dogodnie położony blisko stacji metra w 9. dzielnicy.

Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 8


TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie z pomocą polskiej firmy transportowej :) Cena to 175 PLN/os w obie strony.


ZWIEDZANIE

Będąc w Paryżu obowiązkowo odwiedzić należy urokliwy cmentarz Père Lachaise gdzie pochowany jest m.in. Chopin, Jim Morrison, Molière czy Oscar Wilde, Bazylikę Sacré Coeur na legendarnym Montmartrze - te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo. Zobaczcie też Katedrę Notre-Dame (niestety obecnie tylko z daleka). Wybierzcie się również na Place de la République i do Centre Pompidou, zobaczcie Gmach Opery (tu na schodach w weekendowe wieczory odbywają się nastrojowe tangowe milongi), Bastille, spójrzcie na Paryż z wysokości Wieży Eiffla (od 22 co godzinę przez 5 min ślicznie migają na wieży światełka!), przejdzie pod Łukiem Triumfalnym, strzelcie fotkę pod lub obejrzyjcie kabaret w Moulin Rouge. Dajcie się też oczarować Pałacowi Wersalskiemu!

Macie ochotę na trochę współczesności? Znajdziecie ją w biznesowej dzielnicy La Defense. Kręcą Was witraże? Najwięcej (i naprawdę piękne!) znajdziecie w Sainte Chapelle. Królewskie nagrobki w wielkiej ilości znajdziecie w Bazylice w Saint Denis. Doczesne szczątki zwykłych paryskich zjadaczy chleba spoczywają m.in w paryskich katakumbach. Kolejną polską znakomitością, którą dzielimy z Francją jest Maria Skłodowska-Curie - spoczywa ona w gigantycznym Panthéonie (tam też obejrzycie doświadczenie z wahadłem Foucault). Kochacie Myszkę Mickey, Gwiezdne Wojny i Krainę Lodu? Paryski Disneyland to miejsce dla Was! Wielcy tego świata? Grób Napoleona w pięknym Les Invalides z charakterystyczną złotą kopułą widoczną z każdego wysokiego punktu Paryża. Miasto z innej perspektywy zobaczycie podczas rejsu po Sekwanie.

Amatorzy ślimaków i żabich udek zajrzeć powinni natomiast na listę najlepszych w mieście restauracji. Chleb i woda w restauracjach są bezpłatne, napiwki nie są wliczone w cenę posiłku.

Warto również wiedzieć, że wstęp do większości muzeów (Luwr czy Orsay) jest darmowy dla studentów do 25 roku życia i dla osób niepełnosprawnych (te dodatkowo wchodzą bez kolejki). Przed większością "ważnych" atrakcji obowiązuje kontrola bezpieczeństwa i nie wolno wnosić dużych bagaży (często można je zostawić w szatni, ale nie wszędzie - sprawdźcie zawczasu).

Jeśli będziecie poruszać się w Paryżu transportem publicznym (najbardziej efektywny sposób dojechania wszędzie w Paryżu i okolicach) - serdecznie polecam tygodniową kartę Navigo - kupicie ją na każdej stacji metra, należy nakleić na niej zdjęcie legitymacyjne / paszportowe i podpisać (więc jest imienna) i możecie poruszać się z jej pomocą po całym regionie (strefy 1 - 5 - cały Paryż, Disneyland, Wersal, la Defense, St. Denis). UWAGA! Karta nie jest ważna 7 dni od zakupu, lecz od poniedziałku do niedzieli! Aktualny koszt: 22,8 EUR. Możecie jeździć autobusami, tramwajami, metrem, pociągami regionalnymi i kolejką linową do Sacré Coeur. Potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne!Oferty city breaków!Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 6

Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 4

Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os! - 2

Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os!

Zaszalej w Disneylandzie! Jesienny city break w Paryżu dla 4 z biletami do Disneylandu: 888 PLN/os!