Pakiety
za 920zł os

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os!

Oferta od , 17. paź. 2019 20.25

Disneyland tylko dla dzieci? Bujda na... karuzelach i paradach :D tam dobrze bawią się zwiedzający we wszystkim wieku! Dlatego zapakujcie przyjaciół albo dzieciarnię i wybierzcie się na 3-dniowy city break do Paryża, a jeśli zechcecie - dodajcie też do tego wizytę w legendarnym Disneylandzie. A w listopadzie i w grudniu jest w dodatku świątecznie udekorowany! A informacje o tegorocznych paryskich jarmarkach świątecznych znajdziecie tutaj.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Suma: 920 zł / os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


za
920zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 29. sty. 2020 - 29. sty. 2020

Skąd
Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków
Dokąd
Paryż


TANIE LOTY DO PARYŻA

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu do strony linii lotniczych. Jeśli loty tam i z powrotem są różnymi liniami - bilety kupujecie osobno - w ten sposób uzyskujecie najlepszą cenę.


NOCLEGI

3* Hôtel Bellevue Montmartre (3,5/5 Tripadvisor) znajduje się bliziutko bazyliki Sacré Coeur na artystycznym Montmartrze. Hotel oferuje 24-godz recepcję, dźwiękoszczelne ściany, TV i WiFi, prywatne łazienki w pokojach, śniadania, windę.


TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie z pomocą polskiej firmy transportowej :) Cena to 171 PLN/os w obie strony.


ZWIEDZANIE I DISNEYLAND

W dniach 9 listopada - 6 stycznia Disneyland będzie dostępny w świątecznej odsłonie. Zamigoczą światełka, choinki, będą odbywać się specjalne zimowe wydarzenia. Do Disneylandu dojedziecie komunikacją publiczną. Szczegóły dot. biletów na pociąg w ostatnim paragrafie.

Informacje o jarmarkach bożonarodzeniowych w Paryżu znajdziecie tutaj.

Będąc w Paryżu obowiązkowo odwiedzić należy urokliwy cmentarz Père Lachaise gdzie pochowany jest m.in. Chopin, Jim Morrison, Molière czy Oscar Wilde, Bazylikę Sacré Coeur na legendarnym Montmartrze - te atrakcje udostępnione są zwiedzającym za darmo. Zobaczcie też Katedrę Notre-Dame (niestety obecnie tylko z daleka). Wybierzcie się również na Place de la République i do Centre Pompidou, zobaczcie Gmach Opery (tu na schodach w weekendowe wieczory odbywają się nastrojowe tangowe milongi), Bastille, spójrzcie na Paryż z wysokości Wieży Eiffla (od 22 co godzinę przez 5 min ślicznie migają na wieży światełka!), przejdzie pod Łukiem Triumfalnym, strzelcie fotkę pod lub obejrzyjcie kabaret w Moulin Rouge. Dajcie się też oczarować Pałacowi Wersalskiemu!

Macie ochotę na trochę współczesności? Znajdziecie ją w biznesowej dzielnicy La Defense. Kręcą Was witraże? Najwięcej (i naprawdę piękne!) znajdziecie w Sainte Chapelle. Królewskie nagrobki w wielkiej ilości znajdziecie w Bazylice w Saint Denis. Doczesne szczątki zwykłych paryskich zjadaczy chleba spoczywają m.in w paryskich katakumbach. Kolejną polską znakomitością, którą dzielimy z Francją jest Maria Skłodowska-Curie - spoczywa ona w gigantycznym Panthéonie (tam też obejrzycie doświadczenie z wahadłem Foucault). Kochacie Myszkę Mickey, Gwiezdne Wojny i Krainę Lodu? Paryski Disneyland to miejsce dla Was! Wielcy tego świata? Grób Napoleona w pięknym Les Invalides z charakterystyczną złotą kopułą widoczną z każdego wysokiego punktu Paryża. Miasto z innej perspektywy zobaczycie podczas rejsu po Sekwanie.

Amatorzy ślimaków i żabich udek zajrzeć powinni natomiast na listę najlepszych w mieście restauracji. Chleb i woda w restauracjach są bezpłatne, napiwki nie są wliczone w cenę posiłku.

Warto również wiedzieć, że wstęp do większości muzeów (Luwr czy Orsay) jest darmowy dla studentów do 25 roku życia i dla osób niepełnosprawnych (te dodatkowo wchodzą bez kolejki). Przed większością "ważnych" atrakcji obowiązuje kontrola bezpieczeństwa i nie wolno wnosić dużych bagaży (często można je zostawić w szatni, ale nie wszędzie - sprawdźcie zawczasu).

Jeśli będziecie poruszać się w Paryżu transportem publicznym (najbardziej efektywny sposób dojechania wszędzie w Paryżu i okolicach) - serdecznie polecam tygodniową kartę Navigo - kupicie ją na każdej stacji metra, należy nakleić na niej zdjęcie legitymacyjne / paszportowe i podpisać (więc jest imienna) i możecie poruszać się z jej pomocą po całym regionie (strefy 1 - 5 - cały Paryż, Disneyland, Wersal, la Defense, St. Denis). UWAGA! Karta nie jest ważna 7 dni od zakupu, lecz od poniedziałku do niedzieli! Aktualny koszt: 22,8 EUR. Możecie jeździć autobusami, tramwajami, metrem, pociągami regionalnymi, pociągiem do Disneylandu i kolejką linową do Sacré Coeur. Potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne!Oferty city breaków!Świąteczny Disneyland:

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os! - 10


I stałe atrakcje:

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os! - 8

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os! - 6


Paryż:

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os! - 4

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os! - 2

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os!

City break w Paryżu, jarmarki i bilety do świątecznego Disneylandu + śniadania: 920 PLN/os!