Impressions and Other Assets/off_hte_map_awdgqw
Rejsy

Mega akcja "Aurora in bed" w Norwegii

Podziwianie zorzy to zawsze niesamowite przeżycie. Ale podziwianie zorzy prosto z łóżka to coś jeszcze lepszego! Tutaj możecie nocować pod gołym niebem, w ciepłym łóżku i oglądać ten wyjątkowy spektakl natury.

Szczegóły

Nie trzeba poszukiwać zorzy, bo zorza będzie prosto nad Twoją głową, podczas gdy Wy będziecie mogli zrelaksować się w wygodnym łóżku king size z oczywiście ciepłą kołdrą i kocami z owczej wełny. Dodatkowo do dyspozycji stoi prywatna willa i kucharz, który przyrządzi lokalne norweskie przysmaki oraz szofer, który wszędzie zawiezie gości Teslą. Brzmi dobrze, prawda?

Nowo wyremontowana Villa Telegrafbukta w Norwegii może pomieścić do sześciu osób. Inne opcje sypialni obejmują apartament główny z panoramicznymi oknami, a także saunę i gabinet masażu.

Za dnia można zwiedzać Tromsø (tu warto zobaczyć np. Arktyczną Katedrę) lub pojechać na piękne sąsiednie wyspy Kvaløya i Breivikeidet.⁠

Zdjęcia od: https://www.offthemap.travel/aurora-in-bed/

Noclegi „Aurora in Bed” można zarezerwować między wrześniem a marcem (czyli sezonem na zorzę polarną) w cenie od 2650 Euro za osobę za 3 noce, w cenie jest transfer na lotnisko Tromsø i z powrotem oraz nieograniczone korzystanie z samochodu z szoferem. Cena wysoka, ale jakie przeżycie! Zarezerwujecie poniżej.

Tagi

NietypoweNatura