Rejsy

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla!

Oferta od , 9. maj. 2015 12.40

Nie, to nie żart:)

Na stronie Pullmantur możecie znaleźć 8-dniowy rejs z wyżywieniem i napojami! Rejs rozpoczyna się na Wyspach Kanaryjskich a dokładnie w porcie Las Palmas na Gran Canarii.

Do wyboru są dwa terminy: 28 października oraz 18 listopada 2015. Oby przejść do oferty kliknij jeden z poniższych obrazków.

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 26

W najniższej cenie kabina wewnętrzna ale dopłacając 50€ możecie wykupić kabinę zewnętrzną typu Superior!

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 24

W cenę rejsu wliczone jest wyżywienie, woda, soki oraz herbata. Jeśli jesteście zainteresowani napojami alkoholowymi to za 15€ dziennie możecie wykupić pakiet All inclusive Super z podstawowymi alkoholami lub za 23€ dziennie All Inclusive Premium z rozbudowaną opcją.

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 22

154€ to cena podstawowa (kabina wewnętrzna, bez dodatkowej opcji All Inclusive), zawierająca podatki i opłaty portowe. Zwróćcie uwagę iż jest to cena przy rezerwacji 1-osobowej!

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 20
Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 18


Jak dostać się na Gran Canarię? Już za 359zł możecie polecieć Norwegianem z Warszawy. Wszystkie dostępne opcje sprawdzicie klikając w poniższy obrazek:

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 16


Jak wrócić?

Koszt biletu lotniczego z Brazylii nie przeraża:) Już za 1350zł kupicie lot Sao Paulo - Londyn. Wycieczka brazylijskim wybrzeżem na południe kraju na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń, wszak po drodze odwiedzicie Rio de Janeiro oraz słynną Copacabanę! Kliknij w obrazek aby sprawdzić wszystkie dostępne opcje.

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 14
Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 12

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 10


Co z noclegami w Brazylii? Warto odwiedzić Trivago. Poniżej możecie zobaczyć jak tanie są hotele 5* w Salvadorze. Aby sprawdzić pozostałe obiekty kliknij w poniższy obrazek.

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 8

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

Ponieważ strona Pullmantur jest dostępna wyłącznie w języku angielskim użyj auto tłumacza Google Chrome lub Google Translate aby przetłumaczyć ją na język polski.

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 4
Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla! - 2
Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla!

Rejs do Brazylii za 625PLN!!! Również dla Singla!