Rejsy

Uberem z Europy do Azji!

Oferta od , 7. lip. 2015 20.31

Turecki Uber ogłosił rozpoczęcie świadczenia nowej usługi w Stambule - UberBoat. Dzięki temu serwisowi możecie pokonać Cieśninę Bosfor na pokładzie prywatnej łodzi. Ceny rozpoczynają się już od 55TRY czyli ok 80PLN za kurs.

Informacja może się okazać szczególnie przydatna dla wszystkich, którzy już skorzystali z okazji lub zamierzają kupić tanie bilety do Stambułu o których informowaliśmy Was w poście "Loty do Stambułu z Pragi i Berlina od 446 PLN!""

Uberem z Europy do Azji! - 10

Usługa Uber Boat jest dostępna nie tylko w rejonie Cieśniny Bosfor. Można z niej skorzystać na trasie Kabataş – Ataköy aby ominąć uliczne korki i szybciej dostać się na lotnisko Ataturk w cenie 415 – 435TRY (ok. 590PLN) oraz z Bostancı na wyspę Büyükada za 275 – 285TRY (ok. 390PLN).

Jak skorzystać z UberBoat?

  • jeśli jesteś na wybrzeżu w Twojej aplikacji pojawi się opcja UberBoat
  • gdy zobaczysz dostępną łódź wybierz lokalizację i zamów transfer
  • kapitan oddzwoni do Ciebie i potwierdzi kurs

Uberem z Europy do Azji! - 8

Serwis jest realizowany przez łodzie przewożące od 6 do 8 pasażerów.

Uberem z Europy do Azji! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Uberem z Europy do Azji! - 4
Uberem z Europy do Azji! - 2
Uberem z Europy do Azji!

Uberem z Europy do Azji!