Rózne
za 0zł

20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!!

Oferta od , 30. lis. 2016 15.10

MegaBus uruchomił szybką wyprzedaż - bilety po Wielkiej Brytanii za 0 PLN (plus 50 pensów = 2,5 PLN opłaty administracyjnej)! Promocja na podróże pomiędzy 9 stycznia a 9 lutego 2017. Jeśli jesteście akurat w Wielkiej Brytanii lub macie tam znajomych - podeślijcie im info, niech korzystają! :) Bilety szybko znikają, wiec do dzieła!
Jeśli nie zdobędziecie darmowych biletów - jest też do sprzedania wielka grupa biletów po 1 funcie, więc kieszeń aż tak bardzo Was nie zaboli! :)

za
0zł

Darmowe przejazdy po Wielkiej Brytanii Termin: 9. sty. 2017 - 9. lut. 2017

  • szczegóły

    Aby zdobyć darmowe bilety wystarczy kliknąć w poniższy obrazek z przykładową rezerwacją lub zielony przycisk JADĘ!

    20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!! - 8

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasi faworyci na Airbnb:

20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!! - 6

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.


Czytaj też:
Tanie loty do Chicago ✈️ z Berlina za 1379 PLN!


20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!! - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!! - 2
20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!!

20 000 darmowych biletów na przejazdy po Wielkiej Brytanii!!