Impressions and Other Assets/aura_eco_bamboo_dozlo3
Różne

Bambusowy hotel na Bali na skraju dżungli

Najpiękniejszy hotel na Bali - Aura Eco Bamboo House na skraju dżungli

Agata
Opublikował/a
Agata
24.10.2021
Udostępnij

Obudzić się na Bali na skraju dżungli, wyjść na bambusowy taras, by podziwiać wschód słońca, a potem nasłuchiwać dźwięków lasu. W takim miejscu można naładować baterie w mgnieniu oka i ach, jak będzie się za nim tęsknić! Przywieź ze sobą wyjątkowe wspomnienia z Bali - już dokładnie mówimy skąd!

Szczegóły

Prawda, że to miejsce wygląda niesamowicie? To Aura Eco Bamboo House z Ubud i wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, że to namiastka raju na ziemi. Hotel jest częścią Zielonej Wioski z takimi atrakcjami jak Zielona Szkoła, eko farma czy bambusowa fabryka. Sam jest w całości zbudowany z bambusa.

Jakie udogodnienia czekają na gości? Do dyspozycji mają domek z 2 sypialniami, 2 łazienkami, klimatyzacją oraz dwoma łóżkami typu king size. Idealne miejsce na podróż poślubną lub inny romantyczny wyjazd, ale także dla rodzin z dziećmi (domki pomieszczą max 5 osób). W domku jest jeszcze duży salon, basen do prywatnej dyspozycji oraz wyposażona kuchnia.

Goście mają także dostęp do wspólnej przestrzeni, w której znajduje się naturalny basen, bambusowy pawilon, kuchnia i restauracja. Tam właśnie można spróbować lokalnej kuchni z Bali oraz całej Indonezji, jak również połączyć te dania z zachodnimi przysmakami.

Co jeszcze ma do zaoferowania Aura House? Goście mogą skorzystać tutaj z masażu, wziąć udział w sesjach jogi i workshopach, naturalnych kąpielach, na życzenie również zostać odebranym z lotniska czy udać się na wycieczkę.

Ile kosztuje nocleg w takim miejscu? To obecnie kwota 551 PLN (przeceniony z 826 PLN!) za noc. Pamiętajmy jednak, że za domek, więc jadąc w kilka osób ta cena podzieli się między wszystkich! Sporo, ale domek jest tego warty!

Nas nie trzeba więcej przekonywać, że to namiastka raju. A Ciebie?

Tagi

LuksusowoNietypoweNatura