Impressions and Other Assets/Miramonti_1_omjvve
Różne

Butikowy hotel z Tyrolu z basenem infinity...

...i najpiękniejszym widokiem na świecie!

Agata
Opublikował/a
Agata
5.07.2021
Udostępnij

Co byście powiedzieli na pływanie w basenie infinity i do tego delektowanie się najpiękniejszymi widokami Dolomitów? Jeśli już wzdychacie na samą myśl o tym i Wasz wzrok staje się rozmarzony to czytajcie dalej. Czytelnicy magazynu EasyJet Traveller wybrali Miramonti Boutique Hotel w południowym Tyrolu hotelem z "najlepszym basenem z widokiem". Naprawdę nie jesteśmy zdziwieni werdyktem...

Szczegóły

Gdzieś wśród Dolomitów leży hotel Miramonti, z którego basenu rozciąga się widok na miasto Merano oraz góry. W tym miejscu łączy się alpejski klimat ze śródziemnomorskim szykiem - tak twierdzą właściciele oraz zachwyceni goście.

Jednakże nie tylko basen infinity jest tutaj wyjątkowy. Z pokoi, ze SPA, z restauracji, z każdego miejsca w hotelu widoki są oszałamiające.

Takie klimaty spodobały się także twórcom filmów o Bondzie - jedna ze starszych części "Szpieg, który mnie kochał" kręcono właśnie w miejscowości Merano. Jeśli uważacie, że to miejsce także dla Was, nie czekajcie i zabukujcie noclegi w tym butikowym hotelu.

Jesteście ciekawi, ile kosztuje tutaj nocleg? Za te luksusy trzeba zapłacić od 2046 PLN za pokój dla 2 osób (1023 PLN/os) i ceny różnią się od terminu i długości pobytu.

Zdjęcia

  • Impressions and Other Assets/Miramonti_1_omjvve
  • Impressions and Other Assets/miramonti_9_sqhtfw
  • Impressions and Other Assets/miramonti_7_y3preh
  • Impressions and Other Assets/miramonti_3_gq7qzs
  • Impressions and Other Assets/miramonti_8_fy8mot
  • Impressions and Other Assets/miramonti_5_w3srsa
  • Impressions and Other Assets/miramonti_6_yhr5zy

Tagi

NietypoweHikingNaturaLuksusowo