Impressions and Other Assets/Miramonti_1_omjvve
Różne

Butikowy hotel z Tyrolu z basenem infinity...

...i najpiękniejszym widokiem na świecie!

Opublikował/a
Agata·26.07.2022
Udostępnij

Co byście powiedzieli na pływanie w basenie infinity i do tego delektowanie się najpiękniejszymi widokami Dolomitów? Jeśli już wzdychacie na samą myśl o tym i Wasz wzrok staje się rozmarzony to czytajcie dalej. Czytelnicy magazynu EasyJet Traveller wybrali Miramonti Boutique Hotel w południowym Tyrolu hotelem z "najlepszym basenem z widokiem". Naprawdę nie jesteśmy zdziwieni werdyktem...

Szczegóły

Gdzieś wśród Dolomitów leży hotel Miramonti, z którego basenu rozciąga się widok na miasto Merano oraz góry. W tym miejscu łączy się alpejski klimat ze śródziemnomorskim szykiem - tak twierdzą właściciele oraz zachwyceni goście.

Jednakże nie tylko basen infinity jest tutaj wyjątkowy. Z pokoi, ze SPA, z restauracji, z każdego miejsca w hotelu widoki są oszałamiające.

Takie klimaty spodobały się także twórcom filmów o Bondzie - jedna ze starszych części "Szpieg, który mnie kochał" kręcono właśnie w miejscowości Merano. Jeśli uważacie, że to miejsce także dla Was, nie czekajcie i zabukujcie noclegi w tym butikowym hotelu.

Jesteście ciekawi, ile kosztuje tutaj nocleg? Za te luksusy trzeba zapłacić naprawdę słono. Jeśli macie odwagę:

Zdjęcia

Tagi

NietypoweHikingNaturaLuksusowo