Rózne
za 0zł os

Urlop w rezydencji żyraf w Kenii!

Oferta od , 1. cze. 2017 15.02

Wyobraź sobie, że jesz śniadanie a przez okno zagląda żyrafa... To nie sen, właśnie obudziłeś się w rezydencji żyraf w Kenii! Giraffe Manor to niesamowite miejsce, gdzie każdy możesz pomieszkać wśród tych wspaniałych zwierząt. Marzenie każdego dziecka i dorosłego też!

Giraffe Manor to butikowy hotel w Langacie (Kenia), obok którego mieści się leśne sanktuarium dla żyraf. Te z kolei bardzo chętnie odwiedzają hotel rano i wieczorem w nadziei na przysmak! Widząc gości hotelowych chętnie zaglądają przez okno i nie odmówią drobnych smakołyków.

Rezydencja to jednak nie tylko atrakcja turystyczna. Razem z Centrum Żyraf stanowi dom dla zagrożonego gatunku żyraf Rothschilda oraz miejsce, gdzie pary tych zwierząt mogą wrócić do życia w naturze oraz podtrzymywać gatunek. W Giraffe Manor żyło już wiele żyraf, obecnie jest ich tam 8.

Urlop w rezydencji żyraf w Kenii!

(Screenshot, żródło: https://www.thesafaricollection.com/properties/gir...)


Hotel posiada 6 przytulnych pokoi, z okien których goście mogą powitać żyrafy, a przy śniadaniu poczęstować je smakołykiem. Można odwiedzać go cały rok, a oprócz żyraf do wyboru są również inne aktywności, m.in. pojechać na safari, odwiedzić słonie czy założone w pobliżu muzeum.

Żyrafia rezydencja to raj na Ziemi dla miłośników zwierząt i natury. A może również doskonały prezent z okazji Dnia Dziecka? Jeśli interesują Cię inne oferty do Afryki, zajrzyj tutaj!

Chcę zobaczyć Afrykę!

Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Urlop w rezydencji żyraf w Kenii!