Rózne

Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN!

Oferta od , 10. sie. 2015 16.23

Na rodzinny weekend stworzyliśmy dla Was ofertę pełną atrakcji i... egzotyki! Otóż serwis TravelBird ma obecnie w ofercie 2 noclegi w 2-osobowym pokoju ze śniadaniami w zabytkowym Hotelu Piast (bardzo dobra ocena 4/5 pkt w serwisie TripAdvisor) w cenie 159 zł od osoby. Dziecko do 2 roku życia może nocować w Waszym pokoju bezpłatnie. W wybrany przez Was dzień pobytu we Wrocławiu proponujemy Wam całodzienną wizytę we wrocławskim Afrykarium i ogrodzie zoologicznym - kompleks ten zdobył duże uznanie i wysoką ocenę wśród użytkowników TripAdvisor - 4,5/5 pkt.

Aby zarezerwować pobyt w Hotelu Piast przez serwis TravelBird - kliknijcie w poniższy obrazek:

Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN! - 8

Hotel Piast znajduje się w doskonałej lokalizacji - kilka minut od uroczego wrocławskiego rynku, 100 metrów od najpiękniejszego w Polsce dworca kolejowego i 500 m od dworca autobusowego. W ponad stuletnim budynku mieścił się kiedyś najelegantszy hotel Wrocławia! Pokoje w hotelu posiadają klimatyzację, telefon, TV z dostępem do telewizji kablowej oraz WiFi. W każdym pokoju znajduje się łazienka z WC, prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów.

Pobyt w Hotelu Piast w promocyjnej cenie dostępny jest w dniach 13.08.2015 - 29.12.2015 (a zatem obejmuje również okres świąteczny). Aby zobaczyć wszystkie dostępne terminy zapoznajcie się z kalendarzem TravelBird (klik).


W wybrany przez Was dzień zapraszamy na spacer po słynnym wrocławskim ogrodzie zoologicznym wraz z nową atrakcją - Afrykarium. Otwarty w 2014 roku obiekt jest unikatowy na światową skalę i przedstawia różne wodne ekosystemy Afryki. Zobaczycie tam bajecznie kolorowe ryby, koralowce, krokodyle, manaty, pingwiny, kotiki, a przy odrobinie szczęścia usłyszycie też ryk wrocławskich hipopotamów. To wszystko w scenerii ogromnych akwariów i panoramicznych tuneli wodnych, wodospadów i rozsuwanego latem dachu.

Bilety do wrocławskiego zoo i Afrykarium zakupicie bezpośrednio na stronie ogrodu zoologicznego klikając w ten poniższe zdjęcie:

Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN! - 6

Ceny biletów wstępu do ogrodu zoologicznego i Afrykarium to:

 • Bilet normalny - 40 zł
 • Bilet ulgowy - 30 zł (przysługuje: dzieciom od ukończenia 3. roku życia do 7 lat; uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, do ukończenia 20. roku życia; dzieciom oraz młodzieży od 7 lat do ukończenia 18 roku życia, nieobjętym obowiązkiem szkolnym z powodu choroby lub niepełnosprawności; emerytom, rencistom; osobom posiadającym orzeczenie Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności lub Legitymację Osoby Niepełnosprawnej)
 • Bilet studencki - 35 zł
 • Bezpłatne wejście (przysługuje: dzieciom do ukończenia 3. roku życia i osobom dorosłym, które ukończyły 75 lat)

Pakiet dla 2 dorosłych osób z dzieckiem do 2 lat kosztuje 398 zł (czyli 199 zł za osobę). Oferta zawiera:

  • 2 noclegi w Hotelu Piast w pokoju 2-osobowym (dziecko do 2 roku życia gratis)
  • codzienne śniadania
  • 2 bilety wstępu dla dorosłych do wrocławskiego zoo i Afrykarium (dziecko do 3 roku życia gratis)

  Więcej na temat Wrocławia i jego atrakcji znajdziecie w serwisie TripAdvisor (klik).

  Do Wrocławia natomiast dostaniecie się z wielu polskich miast PolskimBusem - aby zarezerwować bilety bezpośrednio na stronie przewoźnika należy kliknąć tutaj (klik).


  Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

  Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN! - 4
  Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN! - 2
  Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN!

    Egzotyczne Afrykarium we Wrocławiu i nocleg w zabytkowym hotelu za 199 PLN!