Rózne
od 10zł os

Gra planszowa "Turysta w Rzymie"!

Oferta od , 9. lis. 2017 13.43

Kochamy Rzym! Za jego klimatyczne uliczki, starożytną historię i niesamowitą kuchnię. Dlatego z chęcią przyłączyliśmy się do projektu powstania gry planszowej o tym mieście!

Jesteś turystą zagubionym w labiryncie uliczek Wiecznego Miasta. Zaczynasz zwiedzanie pieszo lecz zajmuje to zbyt wiele czasu, zaczynasz zbierać bilety na inny środek transportu. Okazuje się, że metrem zwiedzanie trwa o wiele szybciej. Niestety wygląda na to, że inny turysta zajął już twoje miejsce na danej trasie. Zmieniasz plan zwiedzania. Wsiadasz na rower i jedziesz w innym kierunku.Na tym polega gra Turysta w Rzymie, zbierasz punkty, zwiedzasz i świetnie się bawisz!

Wesprzyjcie projekt!

od
10zł
os

Gra Planszowa "Turysta w Rzymie"! Termin: 9. lis. 2017 - 9. sty. 2018

  • Szczegóły

    Gra planszowa "Turysta w Rzymie"! - 6W grze wcielasz się w turystę zwiedzającego Rzym. Twoim zadaniem jest zwiedzić jak najwięcej miejsc o jak największej wartości. W mieście możesz poruszać się różnymi środkami transportu takimi jak autobus, metro, rower, auto lub możesz zwiedzać pieszo. Wybór należy do Ciebie! Musisz jednak pamiętać, że każdy środek transportu wymaga innej ilości czasu do przebycia trasy. W zwiedzaniu mogą przeszkadzać Ci inni turyści, którzy akurat mogą zająć planowaną przez Ciebie trasę.

Gra pełna emocji i rywalizacji, wymaga od Graczy umiejętności szybkiej zmiany strategii oraz przewidywania gdzie właśnie podążają tłumy turystów.

W grze zawarty jest element edukacyjny. Każdy z graczy po dotarciu do zamierzonego celu dostaje tzw. Kartę Miejsca. Karta ta przedstawia rysunek danego zabytku oraz ciekawy opis tego miejsca. Na planszy znajdziemy aż 36 miejsc, które warto odwiedzić w Rzymie.

Gra planszowa "Turysta w Rzymie"! - 4

Gra planszowa "Turysta w Rzymie"! - 2

Gra planszowa "Turysta w Rzymie"!


Gra planszowa "Turysta w Rzymie"!