Rózne

Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem!

Oferta od , 7. kwi. 2015 15.00

Korzystaliście już kiedyś z aplikacji Uber?

Jest to darmowa aplikacja, która zrewolucjonizowała transport w wielu miastach na całym świecie. Od niedawna usługa działa również w Warszawie. 

Korzystając z tej aplikacji macie możliwość zaoszczędzenia nawet do 60% na przejazdach po Warszawie. By zamówić w niej kurs wystarczy wybrać w niej miejsce, z którego macie zamiar wyruszać oraz dokąd chcecie się dostać w ciągu paru minut przyjedzie po Was kierowca, którego dane zobaczycie wcześniej w aplikacji. Co najważniejsze nie potrzebujecie mieć przy sobie gotówki, ponieważ pieniądze po przejeździe zostaną pobrane z Waszej karty.

W serwisie Groupon macie możliwość zakupienia za 10 PLN kuponu o wartości 60 PLN na przejazdy z Uberem w Warszawie, czyli realna zniżka wynosi 50 PLN.

Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem! - 8

Warunki Grouponu:

  • Groupon ważny do 03.05.2015 
  • 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon 
  • Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych użytkowników serwisu Uber
  • Środki w wysokości 60 zł ważne do 6.06.2015 
  • Jeśli łączna kwota przejazdów jest mniejsza niż 60 zł, różnica nie jest zwracana.

Groupon zakupisz klikając w poniższy przycisk 'Przejdź do oferty' natomiast rejestracji w serwisie Uber dokonasz na stronie Uber.com. Podczas rejestracji nie zapomnij podać kod promocyjny, który otrzymasz od serwisu Groupon.

Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem! - 4
Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem! - 2
Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem!

Groupon: Zniżka 50 PLN na przejazdy z Uberem!