Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach? ⚓

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach? ⚓

3 Komentarze

Często pytacie nas o oferty w danym terminie lub z wylotem z konkretnego miasta. Jesteśmy na to przygotowani! Oprócz tego, że staramy się publikować oferty, o które nas prosicie, to segregujemy je też ze względu na czas, miejsce wylotu, cel czy kilka innych kryteriów.
Na naszej stronie możecie szukać ofert poprzez filtry i tagi! Pod danymi tagami pojawiają się wszystkie opublikowane dotychczas posty oznaczone tym tagiem (również nieaktualne). Dzięki filtrom widzicie przede wszystkim posty, które są nadal aktualne.

Jak używać filtrów?

Powiedzmy, że szukacie "czegoś" ;) z wylotem z Warszawy lub Krakowa w grudniu i macie budżet 2000 PLN. Idziecie zatem na naszą główną stronę: https://www.wakacyjnipiraci.pl/ i w sekcji Filtruj wpisujecie odpowiednio:

W ten sposób otrzymujecie listę aktualnych postów odpowiadających Waszym kryteriom: z Warszawy lub Krakowa, w grudniu 2016 i w cenie do 2000 PLN za osobę. Mogą to być loty, pakiety, przejazdy itd.

Jeżeli chcecie zobaczyć posty, które z różnych powodów oznaczyliśmy jako nieaktualne (bardzo wzrosła cena, wygasła już oferta czy nie są dostępne dane noclegi) - wystarczy kliknąć przycisk Pokaż nieaktualne.

Każde z okienek możecie zostawić puste, możecie też wypełnić wszystkie, na przykład:

Albo:

Jak używać tagów?

Dzięki tagom możecie wyszukiwać posty ze względu na charakterystykę oferty, na przykład:

Listę tagów przypisanych do danego posta znajdziecie zawsze pod danym postem. Możecie również sami spróbować wpisać adres naszej strony i dodać interesujący was tag (last-minute, all-inclusive, lato, jarmark-bozonarodzeniowy itd.)

Czy ten post okazał się pomocny? Jeśli tak możemy uzupełniać go na bieżąco :)


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

App StoreGoogle Play

Co myślisz?