Rózne
od 0zł os

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?

Oferta od , 13. sty. 2018 9.26

Często pytacie nas o oferty w danym terminie lub z wylotem z konkretnego miasta. Jesteśmy na to przygotowani! Oprócz tego, że staramy się publikować oferty, o które nas prosicie, to segregujemy je też ze względu na czas, miejsce wylotu, cel czy kilka innych kryteriów.
Na naszej stronie możecie szukać ofert poprzez filtry i tagi! Pod danymi tagami pojawiają się wszystkie opublikowane dotychczas posty oznaczone tym tagiem (również nieaktualne). Dzięki filtrom widzicie przede wszystkim posty, które są nadal aktualne.

Jak używać filtrów?

Powiedzmy, że szukacie "czegoś" ;) z wylotem z Warszawy lub Krakowa w grudniu. Idziecie zatem na naszą główną stronę: https://www.wakacyjnipiraci.pl/ i w sekcji Filtruj wpisujecie odpowiednio:

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?  - 8

W ten sposób otrzymujecie listę aktualnych postów odpowiadających Waszym kryteriom: z Warszawy lub Krakowa, w grudniu 2017. Mogą to być loty, pakiety, przejazdy itd.

Jeżeli chcecie zobaczyć posty, które z różnych powodów oznaczyliśmy jako nieaktualne (wzrosła cena, wygasła już oferta czy nie są dostępne dane noclegi) - wystarczy kliknąć przycisk Pokaż nieaktualne.

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?  - 6

Każde z okienek możecie zostawić puste, możecie też wypełnić wszystkie, na przykład:

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?  - 4

Albo:

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?  - 2

Jak używać tagów?

Dzięki tagom możecie wyszukiwać posty ze względu na charakterystykę oferty, na przykład:

itd. :)

Listę tagów przypisanych do danego posta znajdziecie zawsze pod danym postem. Możecie również sami spróbować wpisać adres naszej strony i dodać interesujący was tag (last-minute, all-inclusive, lato, jarmark-bozonarodzeniowy itd.)

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?


Czytaj też: Poradnik


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Jak szukać ofert na WakacyjnychPiratach?