Rózne
od 0zł os

Konkurs Walentynkowy ::WYNIKI::

Oferta od , 7. lut. 2018 20.58

Walentynki lada dzień! Czas zakochanych, miłości i w ogóle... Dajemy Wam dodatkową okazję do okazania uczuć swoim bliskim! Weź udział w naszym konkursie i weź swoją drugą połówkę w podróż, lub zabierz na kolację do niezwykłej restauracji!

Przez najbliższy tydzień opublikujemy na naszym fanpage'u na Facebooku dwa posty konkursowe z pewnym pytaniem. Dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone voucherami na podróż linią Ryanair (pierwsza nagroda) oraz kolacją dla 2 osób w Tunelu Wodnym we Wrocławiu (druga nagroda).

O CO CHODZI?

  • Wejdź na nasz fanpage na FB i skomentuj post konkursowy. Wybierzemy odpowiedź, która najbardziej nam się spodoba i nagrodzimy ją 2 voucherami Ryanair (dla Ciebie oraz wskazanej osoby) o wartości 150 EUR każdy.
  • Druga najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona kolacją dla 2 osób w Tunelu Wodnym we Wrocławiu, w sobotę 17.02, o wartości 700 PLN.
  • Każdy post komentować można do 14.02, do północy.

ZWYCIĘZCY:

  • 1 Nagroda: Kamila Mucha (Link)
  • 2 Nagroda: Katarzyna Stanek (Link)

REGULAMIN

Konkurs Walentynkowy ::WYNIKI:: - 2

Konkurs Walentynkowy ::WYNIKI::


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Konkurs Walentynkowy ::WYNIKI::