Rózne
od 19zł os

221 PLN zniżki na pakiety Lot + Hotel WizzTours❗

Oferta od , 4. gru. 2016 9.18

A to okazja! W serwisie Groupon znajdziecie kupony rabatowe o wartości 100, 190 lub 300 PLN na pakiety Lot + Hotel z Wizz Tours. Kupony zniżkowe kosztują odpowiednio:

 • 19 zł za Groupon wart 100 zł do wydania na pakiet Lot + Hotel (oszczędność 81 zł)
 • 49 zł za Groupon wart 190 zł do wydania na pakiet Lot + Hotel (oszczędność 141 zł)
 • 79 zł za Groupon wart 300 zł do wydania na pakiet Lot + Hotel (oszczędność 221 zł)
 • Groupon można zakupić do 7 grudnia 2016 do godz. 23.59. Należy do zrealizować na stronie Wizz Tours do 31 stycznia 2017 na podróże w dowolnym terminie i o dowolnej długości.

  od
  19zł
  os

  Kupon zniżkowy 300 PLN Wizz! Termin: 29. lis. 2016 - 31. sty. 2018

  Skąd
  Polska
  Dokąd
  Europa
  • szczegóły

   Wszystkie szczegóły i dostępne opcje zakupu kuponów zniżkowych znajdziecie w serwisie Groupon - wystarczy kliknąć w poniższy obrazek lub zielony przycisk GROUPON

   221 PLN zniżki na pakiety Lot + Hotel WizzTours❗ - 4

   Aby zrealizować kupon wystarczy wejść na stronę Wizz Tours, wybrać miasto wylotu, cel i termin podróży. Wyszukiwarka zaproponuje lot oraz listę dostępnych hoteli, którą można sortować np. wg ceny końcowej pakietu czy standardu hotelu.

  Wybrane warunki Grouponu:

  • Groupon ważny do 31 stycznia 2017
  • Groupon uprawnia do wykorzystania zniżki na nowe rezerwacje pakietów Lot + Hotel na świetne destynacje (m.in. Mediolan, Oslo, Lizbona, Barcelona, Sztokholm, Porto, Paryż, Londyn, Budapeszt, Turyn itd.)
  • zniżka do wykorzystania na dowolne rezerwacje pakietów Lot + Hotel na stronie Wizz Tours (niezależnie od daty wyjazdu i przyjazdu, długości pobytu i kraju odlotu lub przeznaczenia)
  • Groupon nie może zostać wykorzystany na usługi inne niż podstawowy pakiet Lot + Hotel zakupiony podczas rezerwacji na stronie Wizz Tours i użyty do zakupu dodatkowych usług od stron trzecich (np. wypożyczenie samochodu, dodatkowy bagaż, transfer)
  • wykorzystanie Grouponu na skorzystanie z promocyjnej sprzedaży biletów jest zabronione: rezerwacje dokonane w ten sposób zostaną anulowane, a kod utraci ważność

  Czytaj też:
  Tanie loty na Boże Narodzenie i Sylwestra! Od 27 PLN w obie strony!


  Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

  221 PLN zniżki na pakiety Lot + Hotel WizzTours❗ - 2
  221 PLN zniżki na pakiety Lot + Hotel WizzTours❗

  221 PLN zniżki na pakiety Lot + Hotel WizzTours❗