Rózne

*ZAKOŃCZONO* Loteria: Wyspy Kanaryjskie - którą wybierzesz na wymarzony urlop?

Oferta od , 21. wrz. 2015 20.55

Teneryfa, Lanzarote, Fuerteventura, a może Gran Canaria? Te nazwy brzmią jak obietnica cudownego wypoczynku. Piękne plaże, cudowne krajobrazy i relaks nad brzegiem morza.

Którą wyspę wybrałbyś na wymarzony urlop? Dlaczego akurat Ty powinieneś lecieć na Kanary, gdyby dało się lecieć tam zupełnie za darmo? I kogo zabrałbyś ze sobą?

Czy wiesz, że nazwa Wysp Kanaryjskich nie pochodzi od słowa "kanarek", a od łacińskiego "canis" czyli "pies"? To właśnie słowo kanarek pochodzi od nazwy archipelagu!

Nagrodą jest wyjazd na Kanary sponsorowany przez WakacyjnychPiratów oraz portal Wimdu, na którym znajdziecie świetne oferty wynajmu apartamentów na całym świecie!

Regulamin loterii poniżej.

*ZAKOŃCZONO* Loteria: Wyspy Kanaryjskie - którą wybierzesz na wymarzony urlop? - 6


Warunki uczestnictwa w Loterii "Wyspy Kanaryjskie. Którą wybierzesz na wymarzony urlop?"

§ 1 Przystąpienie

 1. Organizatorem Loterii jest HolidayPirates GmbH, Wallstr. 59, 10179 Berlin.
 2. Pracownicy HolidayPirates GmbH oraz ich rodziny są wyłączeni z uczestnictwa.
 3. Uczestnictwo jest dobrowolne.
 4. Loteria trwa od 21.09.2015 od godziny 21:00 do 30.09.2015 od godziny 24:00 wyłącznie na stronie https://www.facebook.com/wakacyjnipiraci

§ 2 Reguły

 1. Aby przystąpić do Loterii uczestnik musi w komentarzu pod postem na Facebooku odpowiedzieć na pytania "Którą wyspę wybrałbyś na wymarzony urlop oraz dlaczego akurat Ty powinieneś lecieć na Kanary?"
 2. HolidayPirates GmbH wylosuje wśród uczestników osobę, która otrzyma nagrodę - wycieczkę na jedną z Wysp Kanaryjskich. Nagroda będzie składała się z 2 komponentów: przelotów w dwie strony z Polski na Wyspy Kanaryjskie oraz noclegów na miejscu. Przeloty zapewnia HolidayPirates GmbH (do kwoty nie wyższej niż 1000PLN), noclegi zapewnia Wimdu (do kwoty nie wyższej niż 1000PLN).
 3. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 01.10.2015 jako komentarz do komentarza zwycięzcy.
 4. Zwycięzca jest zobligowany do kontaktu mailowego z WakacyjniPiraci.pl ([email protected]) najpóźniej 48h od momentu ogłoszenia wyników. W przeciwnym wypadku HolidayPirates GmbH wyłoni kolejnego zwycięzcę.

§ 3 Wcześniejsze zakończenie

HolidayPirates GmbH zachowuje prawo do wcześniejszego zakończenia loterii w każdym momencie bez podawania przyczyny. Odnosi się to w szczególności do przypadków gdy z powodów technicznych (wirusy, manipulacja, błędy w oprogramowaniu) lub powodów prawnych prawidłowy przebieg konkursu nie może zostać zagwarantowany. Jeśli powyższa sytuacja zostanie spowodowana przez Uczestnika, HolidayPirates GmbH może żądać naprawienia szkody poprzez odszkodowanie.

§ 4 Odpowiedzialność

Wszelka odpowiedzialność HolidayPirates GmbH i jej pracowników lub agentów w związku z Loterią, niezależnie od przyczyny prawnej jest ograniczona do przypadków umyślnego działania lub rażącego niedbalstwa. Ograniczenie umyślnego lub rażącego niedbalstwa nie jest spełnione, w przypadku odpowiedzialności za szkody wynikające z obrażeń życia, ciała lub zdrowia.

§ 5 Inne

 1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, obsługiwany lub zorganizowany przez Facebook. Odbiorcą danych i informacji dostarczonych przez Uczestnika nie jest Facebook, lecz HolidayPirates GmbH.
 2. Informacje dostarczone przez Uczestników Loterii będą wykorzystane wyłącznie do jej celów i nie będą przekazywane osobom trzecim, chyba że Uczestnik wyrazi zgodę do szerszego wykorzystania danych.
 3. Powyższe ustalenia są ostateczne.
 4. W kwestiach spornych mają zastosowanie przepisy prawa Republiki Federalnej Niemiec.
 5. Jeżeli którekolwiek z powyższych zapisów są lub staną się nieważne, ważność pozostałych postanowień pozostaje nienaruszona.
 6. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili przez HolidayPirates GmbH bez uprzedzenia.

Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

*ZAKOŃCZONO* Loteria: Wyspy Kanaryjskie - którą wybierzesz na wymarzony urlop? - 4
*ZAKOŃCZONO* Loteria: Wyspy Kanaryjskie - którą wybierzesz na wymarzony urlop? - 2
*ZAKOŃCZONO* Loteria: Wyspy Kanaryjskie - którą wybierzesz na wymarzony urlop?

*ZAKOŃCZONO* Loteria: Wyspy Kanaryjskie - którą wybierzesz na wymarzony urlop?