Rózne

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata

Oferta od , 26. lut. 2017 9.01

Wyjątkowe, zapierające dech w piersiach - baseny bez krawędzi. Prezentujemy nasz subiektywny przegląd najciekawszych basenów świata, wywołujących różne złudzenia optyczne. Kąpiel w takim basenie, to coś więcej niż zwykły relaks i orzeźwienie. Przejrzyjcie naszą listę i zainspirujcie się do kolejnych podróży ;)

1. Marina Bay Sands, Singapur

Naszą listę rozpoczynamy od jednego z najpopularniejszych basenów bez krawędzi. Zlokalizowany na 57. piętrze budynku pozwala na podziwianie wyjątkowej panoramy miasta.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 38

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 36

ZOBACZ HOTEL

2. Mulia Resort, Nusa Dua, Bali, Indonezja

Kolejny obiekt znajdziecie na indonezyjskiej wyspie Bali. Bezkrawędziowy basen w tym 5* hotelu zapewnia niesamowity widok na ocean, a jego zlokalizowanie blisko plaży sprawia wrażenie jakby nie miał końca.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 34

ZOBACZ HOTEL

3. Hanging Gardens, Bali, Indonezja

Kolejny obiekt również zlokalizowany jest na Bali w luksusowym resorcie "Hanging Gardens". Baseny umieszczone są na klifie, pośród lasu tropikalnego oraz pól ryżowych, dzięki czemu relaksując się w basenie możecie podziwiać cudowne krajobrazy

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 32

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 30

ZOBACZ HOTEL

4. Four Seasons Serengeti Lodge, Tanzania

Zlokalizowany w Parku Narodowym Serengeti hotel również posiada basen bez krawędziowy. Na pierwszy rzut oka nie różni się on niczym od innych podobnych basenów.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 28

Jednak jest coś czego nie widać na pierwszy rzut oka. W pobliżu hotelu znajduje się wodopój zwierząt. Dzięki czemu możecie chłodzić się w basenie i podziwiać zwierzęta bez konieczności jazdy na safari.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 26

ZOBACZ HOTEL

5. Hotel Villa Honegg, Szwajcaria

Kolejny obiekt znajduje się znacznie bliżej i w trochę chłodniejszym klimacie. Willa zlokalizowana jest na górze Bürgenstock. Z jej basenu możecie podziwiać krajobraz Jeziora Czterech Kantonów. Rozsiądźcie się w jacuzzi i rozkoszujcie się wyjątkowym alpejskim krajobrazem.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 24

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 22

ZOBACZ HOTEL

6. Delamore Lodge, wyspa Waiheke, Nowa Zelandia

Luksusowy hotel Delamore Lodge jest zlokalizowany na klifie na wyspie Waiheke. Jego najbardziej rozpoznawalną atrakcją jest basen typu infinity, który zapewnia wyjątkowy widok na zatokę.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 20

ZOBACZ HOTEL

7. Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea, Jordania

Kolejnym luksusowym obiektem jest zlokalizowany w Jordanii pośród palm i drzew oliwnych hotel grupy Kempinski. Z basenu hotelowego możecie podziwiać Morze Martwe.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 18

ZOBACZ HOTEL

8. Zemi Beach House, Anguilla

Kolejny obiekt zlokalizowany jest na Karaibach na wyspie Anguilla. Z basenu, który sprawia wrażenie jakby nie miał końca możecie podziwiać toń Morza Karaibskiego. Nic tylko wskoczyć i relaksować się wyjątkowymi widokami :)

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 16

ZOBACZ HOTEL

9. Kirini Suites & Spa, Santorini

Jedna z najpiękniejszych greckich wysp Santorini posiada wiele obiektów z basenami bez krawędzi. Wśród nich Kirini Suites & Spa. Nie ma nic lepszego niż relaks w basenie i podziwianie Morza Egejskiego oraz innych wysp na Cykladach.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 14

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 12

ZOBACZ HOTEL

10. Hideaway Beach Resort & Spa, Malediwy

Piękne Malediwy. Wyobrażenie raju. Zapewniamy, że z tego basenu wyglądają jeszcze bardziej rajsko. Lećcie i sami sprawdźcie ;)

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 10

ZOBACZ HOTEL

11. Villa Benyasiri, Tajlandia

5* willa na Phuket również oferuje swoim gościom wyjątkowy basen bez krawędzi. Zanurzcie się w nim i podziwiajcie wyjątkowy widok na Morze Andamańskie.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 8

ZOBACZ HOTEL

12. Jade Mountain, Saint Lucia

Ostatni obiekt, to zlokalizowany na Karaibach 5* hotel "Jade Mountain". Pokoje w nim są wyjątkowe, ponieważ mają tylko 3 ściany, basen pozbawiony krawędzi oraz wyjątkowy widok.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 6

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 4

ZOBACZ HOTEL


Jakie inne baseny wywarły na Was największe wrażenie. Napiszcie w komentarzu jakich obiektów brakuje w naszej liście :)


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata - 2
TOP 12 najlepsze baseny infinity świata

TOP 12 najlepsze baseny infinity świata