Rózne

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie!

Oferta od , 18. maj. 2020 9.30

Nikt tak nie potrafi obudzić o poranku, jak Wasz puszysty przyjaciel kot. Jeśli kochacie je tak samo jak my, poznajcie te przytulne kocie kawiarnie, gdzie możecie spędzić czas z kociakami, a przy okazji napić się tam kawy i spróbować, czym są prawdziwe kocie łakocie.


Kociarnia – Kraków

Sympatyczne miejsce, gdzie napijecie się kawy i zjecie domowe wypieki w doborowym towarzystwie – kotów oczywiście. Przechodząc przez czarodziejską szafę udasz się do świata kotów, by poczytać i po prostu z nimi pobyć. Kawiarnia prowadzi również fundację, która przygarnia porzucone koty i szuka dla nich domów. Więcej tutaj.

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie! - 12


Miau Cafe - Warszawa

Ta kawiarnia powstała dzięki darczyńcom. Teraz służy jako azyl dla kocich podopiecznych i miejsc spotkań kocich miłośników. Jej mieszkańcy zostali przygarnięci po śmierci starszej pani, ich właścicielki. Teraz mieszkają w Miau Cafe i można spędzić z nimi czas.

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie! - 10


Lady Dinah’s – Londyn

Pierwsza w Londynie kocia kawiarnia dla wszystkich miłośników mruczących czworonogów. Nie jest tradycyjną kawiarnią z bezdomnymi kotami (niektóre z nich mają nawet 50 kotów!): Dina'h ma swoją herbaciarnię, ale przede wszystkim to dom dla znalezionych kotów, mają ich kilka i traktują jak członków rodziny. Najważniejsze jest samopoczucie i szczęście ich mruczków. Poczytacie o niej tutaj.

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie! - 8

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie! - 6


Mocha Cat Cafe – Tokio

Kawiarnia z ponad 20 kotami, z którymi można miło spędzić czas. Jednakże tylko z tymi, które żyją w tym miejscu. Idealnie miejsce, żeby zapoznać się ze zwierzakami i podjać decyzję, czy chciałoby się mieć własnego kota. Stylowo urządzona kawiarnia z uroczymi zwierzakami. Poznajcie ją bliżej na jej stronie.

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie! - 4


Meow Parlour – Nowy Jork

Ta pierwsza nowojorska kocia kawiarnia oferuje drinki i wygody w kocim stylu! 30 minutowa sesja kosztuje 5$. Znajdziecie tam również tam sesje jogi, dostępne za 20-22$ od osoby. Można tam również adoptować kota. Więcej o niej tutaj.Pee Pees Katzencafé - Berlin

To pierwsza kocia kawiarnia w Berlinie, powstała już w 2013 r. Na gości czekają dwa koty - Pelle i Caruso, które nie mają nic przeciwko odwiedzinom. Jednak jak to wszystkie koty, potrzebują swojego spokoju. Jak będziecie w Berlinie wpadnijcie do nich na ciasto i kawę! Gdzie dokładnie mieszkają, dowiecie się z ich strony.

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie! - 2


Wiemy, że coraz więcej miast ma swoje kocie kawiarnie. Jakie byście zatem dodali do naszej listy?

Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie!


Kot i kawa? Czemu nie? Odwiedź kocie kawiarnie!