Rózne
od 121zł os

Noclegi w... latarniach morskich! ⛵ Przygoda o zachodzie słońca przy szumie morza!

Oferta od , 8. gru. 2017 12.33

Pamiętacie Latarnika Sienkiewicza? Teraz macie okazję poczuć się jak bohater noweli! :) Zebraliśmy dla Was parę obiektów na wybrzeżach Europy i z dumą prezentujemy Wam poniżej nasze znaleziska! A najciekawsze jest to, że spora większość z nich jest w naprawdę przystępnych cenach, więc możecie skorzystać z okazji podczas następnych wakacji i nie rozbić przy tym świnki-skarbonki! :)

od
121zł
os

Noclegi w... latarniach morskich Termin: 8. gru. 2017 - 8. gru. 2017

  • szczegóły

    Aby przejrzeć pełną listę latarni morskich w Europie dostępnych na Airbnb, zobaczyć fotki obiektów i dostępne udogodnienia oraz ewentualnie dokonać rezerwacji wystarczy kliknąć w poniższy obrazek lub zielony przycisk JAK LATARNIK!

    Noclegi w... latarniach morskich! ⛵ Przygoda o zachodzie słońca przy szumie morza! - 18
    W sumie na liście mamy 19 obiektów, poniżej prezentujemy kilka wybranych.


Wszystkie szczegóły uzyskacie w serwisie Airbnb po kliknięciu w fotkę wybranej latarni. Wnętrza i widoki z niektórych są naprawdę... WOW!!


Czytaj też:
Wycieczki z noclegami w niezwykłych miejscach


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Noclegi w... latarniach morskich! ⛵ Przygoda o zachodzie słońca przy szumie morza!