Rózne
od 1zł os

Nowa trasa do Krynicy Zdrój od PolskiBus i bilety od 1 PLN (+1 PLN)!

Oferta od , 20. gru. 2016 10.47

Polskibus otwiera nową trasę do Krynicy Zdrój! Bilety można rezerwować już dzisiaj, a pierwsze kursy ruszą 28 grudnia 2016 r. Będziecie mieć do wyboru 2 kursy dziennie w obie strony. Zajrzyjcie do kalendarza na stronie przewoźnika i sprawdźcie połączenia. Bilety kupicie już od 1 PLN (+1 PLN opłaty rezerwacyjnej)! :)

od
1zł
os

Nowa trasa PolskiegoBusa Termin: 28. gru. 2016 - 31. mar. 2017

  • Szczegóły

    Bilety zarezerwujecie na stronie przewoźnika klikając w poniższy zrzut ekranu lub przycisk Rezerwuj bilet

    Nowa trasa do Krynicy Zdrój od PolskiBus i bilety od 1 PLN (+1 PLN)! - 4


NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.


Czytaj też: Ferie w górach!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Nowa trasa do Krynicy Zdrój od PolskiBus i bilety od 1 PLN (+1 PLN)! - 2
Nowa trasa do Krynicy Zdrój od PolskiBus i bilety od 1 PLN (+1 PLN)!

Nowa trasa do Krynicy Zdrój od PolskiBus i bilety od 1 PLN (+1 PLN)!