Rózne
za 0zł os

Podniebny hotel w górach w Peru!

Oferta od , 19. cze. 2017 14.16

Żeby dostać się do tego hotelu trzeba wspiąć się po skałach lub dać się przetransportować na linach. Wysiłek jednak się opłaci, gdyż dotrzecie prosto do zawieszonego na skałach hotelu!

W tym hotelu nie znajdziecie recepcji, portiera ani all inclusive. Znajdziecie jednak zapierające dech widoki i gwiaździste niebo, które rozlewa się nad Waszą szklaną kabiną. Skylodge Adventure Suites znajdują się w górach w Świętej Dolinie Inków w Peru. Do tych apartamentów nie potrzebujecie kluczy i zabierzecie jedynie niezbędne minimum bagaży.

Podniebny hotel w górach w Peru!  - 6

(Credit: http://naturavive.com/)

Kabiny znajdują się, a raczej wiszą 400 m.n.p.m na skałach. Zawieszone na stabilnych stalowych linach mają przypominać ptasie gniazda, np. takie jakie zakładają kondory. Kapsuły są całkowicie przezroczyste i można z nich podziwiać niesamowite widoki roztaczające się wokół.

Podniebny hotel w górach w Peru!  - 4

(Credit: http://naturavive.com/)

Ten podniebny hotel został założony w 2003 r. jako pierwszy taki wiszący hotel. Każda kabina może pomieścić do 8 osób. Długa na 7,5 m, wysoka na 2,6 m posiada własną łazienkę z toaletą. Nocleg kosztuje między 260 a 280 euro od osoby i w cenie zawarty jest również transport, wyposażenie wspinaczkowe oraz kolacja z butelką winą. Gratis - powalające widoki!Dolina Valle Sagrado jest niedaleko miasta Cusco, niedaleko przepływa rzeka Urumba. Również stamtąd łatwo się dostać do znanego każdemu Machu Picchu.

Nabrałeś ochoty na wyjazd do Ameryki Południowej! Koniecznie zajrzyj do naszych ofert! Buenos dias, Ameryka Południowa!

Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Podniebny hotel w górach w Peru!  - 2
Podniebny hotel w górach w Peru!


Podniebny hotel w górach w Peru!