Rózne
za 39zł

Podróże pociągami podczas długiego weekendu za 39 PLN!

Oferta od , 27. paź. 2016 12.09

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend w tym roku - ten, podczas którego większość z nas podróżuje sporo po Polsce. Z tej okazji ponownie Przewozy Regionalne mają dla Was ciekawą promocję - mini bilet turystyczny!

Podczas całego weekendu będziecie mieć możliwość zakupu biletu turystycznego, który będzie ważny od 28 października (od 18:00) aż do 2 listopada (do 6:00) we wszystkich pociągach REGIO, na każdej trasie, w dowolnych godzinach, bez ograniczeń. W związku z dużym ruchem na drogach warto zostawić samochód w domu i wybrać kolej.
Koszt takiego biletu to jedyne 39 PLN.

za
39zł

Długi weekend: pociągi Termin: 28. paź. 2016 - 2. lis. 2016

  • Szczegóły

    Aby przejrzeć szczegóły promocji i wybrać odpowiedni bilet wystarczy kliknąć poniższy obrazek lub zielony przycisk POCIĄGIEM NA DŁUGI WEEKEND!

    Podróże pociągami podczas długiego weekendu za 39 PLN! - 6


SZCZEGÓŁY

  • mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży obowiązuje od 28 października (od 18:00) aż do 2 listopada (do 6:00)
  • osobom podróżującym pociągami różnych przewoźników przyda się bilet turystyczny za 45 zł, który obowiązuje nie tylko w REGIO, ale także w pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
  • bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych Przewozów Regionalnych i w okienkach innych przewoźników prowadzących sprzedaż biletów Przewozów Regionalnych.

Więcej informacji na stronie promocji.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Podróże pociągami podczas długiego weekendu za 39 PLN! - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Podróże pociągami podczas długiego weekendu za 39 PLN! - 2
Podróże pociągami podczas długiego weekendu za 39 PLN!

Podróże pociągami podczas długiego weekendu za 39 PLN!