Polska da radę - premiera książki Jakuba Porady objętej naszym patronatem! Do wygrania egzemplarze książki!

Oferta od , 8. kwi. 2015 10.00

Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej.

Ryszard Kapuściński

Miło nam poinformować, że już dziś odbędzie się premiera książki, którą objęliśmy patronatem, Polska da radę Jakuba Porady, dziennikarza Dzień Dobry TVN i telewizji TTV.

Polska da radę - premiera książki Jakuba Porady objętej naszym patronatem! Do wygrania egzemplarze książki! - 10

Cudze chwalicie, a swego nie znacie - może już najwyższy czas, by odkryć Polskę na nowo. W tej książce w sposób prosty i przejrzysty zostały opisane inspiracje dla weekendowych podróży po naszym kraju, znajdziecie w niej wiele propozycji i ciekawych porad dotyczących podróżowania po Polsce. Tylko z tą książką odkryjecie kulturalne oblicze Poznania, wybierzecie się na dansing w Świnoujściu, poczujecie magię Beskidów, spotkacie łosia w dolinie Biebrzy oraz odwiedzicie dolnośląską Loarę.

Jeśli szukacie inspiracji na krótkie wyjazdy, ta książka jest dla Was! To dziesięć weekendowych wypadów w ciekawe zakątki naszego kraju widzianych okiem Jakuba Porady, specjalisty od taniego podróżowania.  

Podróżujcie tanio i często, odkrywajcie, poznawajcie, inspirujcie siebie i innych!

***** Konkurs został zakończony *****

Już dziś możecie stać się posiadaczami tej wspaniałej książki. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszej zabawie. Dziesiąta, dwudziesta oraz trzydziesta osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe: Którą z kolei książką autorstwa Jakuba Porady jest prezentowana przez nas pozycja "Polska da radę" otrzyma od nas gorący jeszcze egzemplarz!

Odpowiedzi nadsyłajcie na adres mailowy [email protected]

***** Konkurs został zakończony *****


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Polska da radę - premiera książki Jakuba Porady objętej naszym patronatem! Do wygrania egzemplarze książki! - 8
Polska da radę - premiera książki Jakuba Porady objętej naszym patronatem! Do wygrania egzemplarze książki! - 6
Polska da radę - premiera książki Jakuba Porady objętej naszym patronatem! Do wygrania egzemplarze książki! - 4