Rózne
za 1zł

Polskibus: Bilety za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na koniec wiosny)!

Oferta od , 6. kwi. 2016 9.33

Polskibus uruchomił dzisiaj nowy kalendarz na przejazdy od 12 maja do 13 czerwca.

Bilety znajdziecie już za 1 PLN (+ 1 PLN)! Tylko musicie się spieszyć, bo najtańsze bilety szybko znikają!

za
1zł

Bilety Polskibus Termin: 6. kwi. 2016 - 13. cze. 2016

  • Szczegóły

    Polskibus: Bilety za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na koniec wiosny)! - 6


SZCZEGÓŁY

Terminy znajdziecie na podróże od 12 maja do 13 czerwca. Bilety za 1 PLN obowiązują na trasach Polskibus.com oraz Polskibus Gold.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na całym świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Polskibus: Bilety za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na koniec wiosny)! - 4
Polskibus: Bilety za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na koniec wiosny)! - 2
Polskibus: Bilety za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na koniec wiosny)!


Polskibus: Bilety za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na koniec wiosny)!