Rózne
od 1zł

Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!!

Oferta od , 29. wrz. 2016 9.16

Polskibus uruchomił dzisiaj nowy kalendarz na przejazdy od 15 listopada do 15 grudnia.

Bilety znajdziecie już za 1 PLN (+ 1 PLN opłaty rezerwacyjnej)! Musicie się spieszyć, bo najtańsze bilety szybko znikają!

od
1zł

Nowa pula biletów Termin: 15. lis. 2016 - 15. gru. 2016

  • Szczegóły

    Bilety zarezerwujecie na stronie przewoźnika

    Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!! - 8

    Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!! - 6

    Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!! - 4


SZCZEGÓŁY

Terminy znajdziecie na podróże od 15 listopada do 15 grudnia. Bilety za 1 PLN obowiązują na trasach Polskibus.com oraz Polskibus Gold.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na całym świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!! - 2
Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!!


Polskibus: Nowa pula biletów! Ceny od 1 PLN (+1 PLN)!!