Powiadomienia WhatsApp od WakacyjnychPiratów!

Oferta od , 10. mar. 2019 10.30

Nie chcesz ponownie przegapić niepowtarzalnego błędu taryfowego albo innej świetnej podróżnicznej okazji? No to mamy coś dla Ciebie: wkroczyliśmy na pokład okrętu WhatsApp i teraz już możemy wysyłać powiadomienia o najlepszych okazjach podróżniczych natychmiast po ich znalezieniu prosto na Twojego smartfona!

Tak to działa:

Krok 1: Znajdź powyższy widget z prawej strony Twojego ekranu

Krok 2: Kliknij „Zarejestruj się”

Krok 3: Zapisz podany numer w Twoim telefonie

Krok 4: Wyślij nam wiadomość o treści START przez WhatsApp

No to start!

Możesz zapisać się dodatkowo na powiadomienia o OFERCIE DNIA - najciekawszym dealu z danego dnia oraz o PODRÓŻACH SOLO jeśli lubicie podróżować bez towarzystwa! Jeśli jednak macie ochotę zabrać swoje piraciątka, to specjalnie dla Was powstała kategoria RODZINA. PLAŻA to coś dla fanów wypoczynku na (nietrudno się chyba domyślić) plaży, a Ci którzy marzą o dalszych podróżach powinni zapisać się do kategorii EGZOTYKA. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy lubią odwiedzać stolice oraz odkrywać inne piękne miasta położone zarówno bliżej i dalej - specjalnie dla nich mamy CITY BREAK.

Jeżeli nowy kontakt nie pojawi się wśród Twoich kontaktów WhatsApp - zrestartuj aplikację. Jeśli to również nie pomoże - zrestartuj swojego smartfona.
Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać na wiadomości wysyłane nam przez Ciebie poprzez WhatsApp.

Powiadomienia są oczywiście bezpłatne i możesz je deaktywować w każdej chwili! Jeśli nie chcesz już otrzymywać powiadomień - wystarczy, że wyślesz nam wiadomość o treści STOP.
A jeśli zatęsknisz po jakimś czasie za naszymi powiadomieniami - nie ma problemu! Po prostu wyślij nam ponownie wiadomość o treści START.