Praca marzeń! Zostań Wakacyjnym Piratem!

Oferta od , 26. wrz. 2018 18.08

ARR! I to się nazywa praca marzeń! Wejdź na pokład, postaw żagle i wyrusz z nami na podbój siedmiu mórz!!! Szukamy edytora na pełen etat!

Język polski jest bardzo trudny, ale w tej pracy wymagamy jego znajomości. Do tego trzeba znać angielski oraz chcieć mieszkać w Berlinie, bo tam znajduje się nasza piracka wyspa. Prosimy o CV oraz list motywacyjny w języku angielskim.

ZADANIA NA POKŁADZIE:

  • Wyszukiwanie najlepszych podróżniczych ofert
  • Tworzenie i edytowanie artykułów
  • Social Media Marketing

CZEGO WYMAGAMY:

  • Wiedza na temat wyszukiwania ofert podróżniczych
  • Doświadczenie w pracy edytorskiej
  • Nastawienie na tematykę podróżniczą
  • Kreatywność, motywacja i zaangażowanie
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY:

  • Szybko rosnącą firmę, która jest w stanie realizować twoje pomysły
  • Inspirujących współpracowników z całego świata
  • Piękne biuro z niesamowitym widokiem na rzekę Szprewę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość dołączenia do programu emerytalnego firmy
  • Pomoc przy przeprowadzce
  • Regularne imprezy firmowe
  • Pomieszczenie socjalne z ping-pongiem, piłkarzykami, xboxem i wygodną stołówką
  • Piracki bar pełen rumu
  • Beczki soków i skrzynie z owocami - tyle ile zapragniesz!

Praca marzeń! Zostań Wakacyjnym Piratem! - 10

Praca marzeń! Zostań Wakacyjnym Piratem! - 8

Praca marzeń! Zostań Wakacyjnym Piratem! - 6

Praca marzeń! Zostań Wakacyjnym Piratem! - 4

Praca marzeń! Zostań Wakacyjnym Piratem! - 2