Rózne
za 25zł

Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje!

Oferta od , 19. lip. 2016 11.23

Su[er okazja, by odwiedzić stolicę naszych "bratanków" jeszcze w te wakacje - Lux Express opublikował kod rabatowy, dzięki któremu za przejazdy na trasie Kraków <--> Budapeszt zapłacicie 25 PLN!

Musicie się spieszyć, bo najtańsze bilety szybko znikają!

za
25zł

Promocja Lux Express: Tanio do Budapesztu Termin: 25. lip. 2016 - 25. sie. 2016

 • szczegóły

  Bilety zarezerwujecie na stronie przewoźnika Lux Express - przejdziecie tam klikając w poniższy obrazek przykładowej rezerwacji lub przycisk JADĘ DO BUDAPESZTU!

  Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje! - 8


SZCZEGÓŁY

Z kodu można korzystać od dziś do jutra - 20 lipca do 8 rano na podróże od 25 lipca do 25 sierpnia 2016.

By skorzystać z promocji należy użyć kod budapeszt

Warunki promocji:

 • Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.
 • Bilety promocyjne nie podlegają wymianie na inne bilety promocyjne.
 • Na trasach krajowych nie ma możliwości dokonywania zmian na biletach. W przypadku, takiej konieczności, bilet oryginalny jest zwracany zgodnie z obowiązującym regulaminem sprzedaży po czym Pasażerowi sprzedawany jest nowy bilet.
 • Promocja dotyczy wybranych kursów.

Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje! - 6

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik!) w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik!) oraz Airbnb (klik!) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w całej Europie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje! - 4
Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje! - 2
Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje!

Promocja Lux Express: Przejazdy do Budapesztu za 25 PLN - na wakacje!