WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Login

Przyłącz się do Poszukiwania Skarbów i zdobądź szansę na wygranie 1 z 5 wakacji o łącznej wartości 61.000 PLN!!!
Update

Przyłącz się do Poszukiwania Skarbów i zdobądź szansę na wygranie 1 z 5 wakacji o łącznej wartości 61.000 PLN!!!

138 Komentarzy

Piraci! Nadeszło lato! Czy jest lepszy sposób na uczczenie tego faktu niż udział w porządnym, pirackim Poszukiwaniu Skarbów? Oddamy w Wasze ręce 5 wycieczek o łącznej wartości 61 000 PLN! Aby wziąć udział, należy zarejestrować się w naszej aplikacji WhatsApp poprzez przycisk poniżej oraz wysłać wiadomość o treści START.

Powiadomienie WhatsApp:

Otrzymuj powiadomienia o najlepszych ofertach i błędach taryfowych - już nigdy nie przegapisz najlepszych podróżniczych okazji!

Uwaga

Aby rozpocząć subskrypcję dodaj numer do swoich kontaktów i wyślij na niego wiadomość o treści START przez WhatsApp.

Zarejestruj się

Po zarejestrowaniu się w WhatsApp należy jedynie wysłać wiadomość ZACZYNAM POSZUKIWANIE. Następnie należy znaleźć 5 skarbów, które ukryliśmy gdzieś w naszych ofertach na stronie oraz w aplikacji. Kliknij w znaleziony skarb by odkryć kod, który należy wysłać nam znów na WhatsApp. Każdy znaleziony kod podniesie wartość nagrody, którą możesz wygrać:

  • Jeden kod - szansa na wygranie wycieczki za 4 000 PLN!
  • Dwa kody - szansa na wygranie wycieczki za 8 000 PLN!
  • Trzy kody - szansa na wygranie wycieczki za 12 000 PLN!
  • Cztery kody - szansa na wygranie wycieczki za 16 000 PLN!
  • Pięć kodów - szansa na wygranie głównej nagrody, wycieczki za 21 000 PLN

Chcesz dołączyć do naszej Pirackiej Galerii Sław? Instrukcja poniżej! PIRACKA GALERIA SŁAWKonkurs kończy się 26ego lipca o 23:59. Regulamin znajdziecie TUTAJ. Suma nagród jest warta 61 000 PLN (1 kod = 4000 PLN / 2 kody = 8000 PLN / 3 kody = 12 000 PLN / 4 kody = 16 000 PLN / 5 kodów = 21 000 PLN), nagroda zostanie przewalutowana na złotówki zgodnie z kursem walut w dniu dokonywania rezerwacji.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Tagi: Konkurs

Co myślisz?