Rózne

Rankomat - najlepsza na rynku porównywarka ubezpieczeń podróżnych! Ubezpieczenia również na COVID-19!

Oferta od , 19. cze. 2020 12.55

Wyobraź sobie, że jesteś na wymarzonym urlopie. Dzień mija błogo na plaży, entuzjastycznie próbujesz wszelkich lokalnych specjałów, a wieczorami szalejesz na parkiecie. Być może nic nie zakłóci tej sielanki. Być może... Ale co jeśli szaleństwo na parkiecie zakończy się skręconą kostką, a nadmiar słońca udarem? Czy wiesz ile może kosztować pomoc medyczna w odległym, egzotycznym kraju?

Nie chcemy snuć czarnych scenariuszy, ale lepiej dmuchać na zimne. Przed wyjazdem zadbaj o ubezpieczenie podróżne, a w każdym zakątku świata poczujesz się bezpiecznie.

Nie masz czasu na przeszukiwanie ofert? Nie wiesz jak wybrać odpowiednie dla siebie ubezpieczenie? Boisz się, że przepłacisz?


WAŻNE! Niektóre oferty ubezpieczeń turystycznych oferują ochronę w przypadku zachorowania na COVID-19! Obecnie Generali, Proama oraz AXA ASS udzielają ochrony bez żadnych ograniczeń.


Sprawdź porównywarkę ubezpieczeń Rankomat, a przekonasz się, że wybór odpowiedniego ubezpieczenia może być szybki i prosty! Rankomat to najlepsza na rynku porównywarka ofert ubezpieczeń turystycznych i nie tylko. Porównanie ponad 100 ofert od przodujących ubezpieczycieli i wybór odpowiedniej nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty! Oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze, ponieważ polisy dostępne są już od 3,11 zł za dzień!

Do wyboru masz polisy standardowe, ale też przeznaczone dla narciarzy i osób podróżujących aktywnie. W każdej chwili możesz liczyć też na profesjonalne porady dotyczące wyboru odpowiedniej polisy.

Wystarczy wykonać trzy poste kroki:

1. Wypełnij formularz - podaj informacje na temat celu, charakteru i kierunku podróży.

2. Porównaj oferty - ranking uwzględnia zarówno cenę, jak i zakres danego ubezpieczenia.

3. Kup polisę - uzupełnij swoje dane oraz opłać składkę za pomocą wybranej metody płatności.

Polisę otrzymasz w formie dokumentu PDF na e-mail w ciągu 15 minut.


PORÓWNAJ CENY UBEZPIECZEŃ TURYSTYCZNYCH

Rankomat - najlepsza na rynku porównywarka ubezpieczeń podróżnych! Ubezpieczenia również na COVID-19!


Rankomat - najlepsza na rynku porównywarka ubezpieczeń podróżnych! Ubezpieczenia również na COVID-19!