Rózne

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna!

Oferta od , 1. kwi. 2016 20.07

AKTUALIZACJA

Kolejny i ostatni etap za nami. Wszystkim gorąco dziękujmy za wszystkie komentarze oraz zdjęcia. Dzisiejszym zwycięzcą i zdobywcą podwójnego zaproszenia na Restaurant Week okazał się:

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna! - 12

Prosimy o kontakt drogą mailową na adres: [email protected]

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach :)


AKTUALIZACJA

Pierwszy etap konkursu już za nami. Do restauracji wraz z osobą towarzyszącą na doświadczenie kulinarne uda się:

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna! - 10

Prosimy o kontakt drogą mailową na adres: [email protected]

Natomiast od dzisiaj przez 24 godziny macie kolejną szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym opiszesz swój wymarzony posiłek oraz dopiszesz z kim chciałbyś go zjeść.

KONKURS

Regulamin znajdziecie pod tym adresem (KLIK)


Wiosenny Restaurant Week! Tematem przewodnim tej edycji jest „Kwitnąca scena restauracyjna”. W Festiwalu biorą udział najlepsze restauracje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, na Śląsku, w Trójmieście i w Poznaniu, a także po raz pierwszy w Lublinie, Szczecinie i Łodzi! Oznacza to trzydaniowe kulinarne doświadczenie za 39 PLN!

A do tego mamy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie darmowe zaproszenia na to święto smaków!!!

KONKURS

Najbliższy Festiwal już 1 - 10 kwietnia 2016!

Restaurant Week to cykliczne wydarzenie podczas, którego za jedyne 39 PLN macie możliwość rozsmakowania się w specjalnych i niezwykłych daniach serwowanych w najlepszych restauracjach. Możecie przeżyć wyjątkowe doświadczenie kulinarne, na które składa się przystawka, danie główne oraz deser.

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna! - 8

Obok spotkań z bliskimi przy stole, organizatorzy zapraszają do udziału w interesujących Wydarzeniach Towarzyszących, na które składać się będą warsztaty kulinarne, spotkania z Restauratorami, wykłady, panele dyskusyjne, projekcje filmów, targi i wiele innych -­‐ szczegółowa lista już wkrótce! Do zobaczenia przy stole!

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna! - 6

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem Konkursu jest: HolidayPirates GmbH Wallstr. 59 10179 Berlin

2. Pracownicy HolidayPirates GmbH, ich rodziny oraz osoby, które w jakikolwiek sposób są powiązane z konkursem, bądź uczestniczyły w przygotowaniu konkursu są wyłączone z uczestnictwa w nim.

3. Uczestnicy konkursu nie ponoszą żadnej opłaty startowej, ani nie muszą dokonać żadnego zakupu, by wziąć w nim udział.

4. By wziąć udział w konkursie, a także by poznać szczegóły dotyczące konkursu, należy zapoznać się z postem na oficjalnym fanpage’u WakacyjniPiraci na facebooku.

5. Konkurs trwa 24 godziny od momentu publikacji postu konkursowego na oficjalnym fanpage’u WakacyjniPiraci na facebooku.

7. Zasady konkursu i nagrody są następujące: W komentarzu pod postem konkursowym wklej zdjęcie najciekawszej Twoim zdaniem potrawy jaką udało ci się kiedyś próbować i do tego w 2-3 zdaniach opisz potrawę lub okoliczności jej spożycia.

8. Nagrodę w postaci 2 zaproszeń dla 2 osób do wybranej restauracji ufundował organizator Restaurant Week Polska.

9. HolidayPirates GmbH zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia, odwołania konkursu lub dokonania zmian w warunkach uczestnictwa bez uprzedzenia, zwłaszcza w przypadku: katastrofy, wojny, niepokojów społecznych lub militarnych, działań siły wyższej, z przyczyn prawnych oraz we wszystkich sytuacjach niezależnych od organizatora. O wszelkich zmianach w konkursie uczestnicy zostaną powiadomieni, jak tylko będzie to możliwe.

10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dostarczenie nagród do uczestników konkursu z powodu działalności osób trzecich powiązanych z konkursem.

11. Nie ma możliwości otrzymania równowartości nagrody w gotówce. Nagroda jest nieprzekazywalna. Nagrody zostaną przekazane w zależności od dostępności. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia nagrody inną o podobnej wartości bez informowania.

12. Zwycięzcą zostanie wybrana osoba, która opublikuje najciekawszy post według uznania HolidayPirates GmbH.

13. Zwycięzca zostanie ogłoszony na oficjalnym fanpage’u WakacyjniPiraci na facebooku 24h po opublikowaniu posta na fanpage'u.

14. Organizator festiwalu "Restaurant Week" przekaże zwycięzcy nagrodę w postaci zaproszenia dla 2 osób do wybranej restauracji biorącej udział w festiwalu.

15. Decyzje organizatora w zakresie wszystkich spraw są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

16. Przystąpienie uczestnika do konkursu wskazuje na jego/jej zgodę na przestrzeganie niniejszych warunków. Autor zdjęć zachowuje wszelkie do nich prawa, HolidayPirates GmbH nie będzie zdjęć w żaden sposób wykorzystywać.

17. Konkurs oraz regulamin są regulowane prawem. W kwestiach spornych mają zastosowanie przepisy prawa Republiki Federalnej Niemiec.

18. Udział w konkursie wskazuje na akceptację warunków zawartych w regulaminie.

19. Konkurs nie jest sponsorowany, organizowany, ani obsługiwany przez Facebook, Twitter ani inne media społecznościowe. Informacje dostarczone przez Uczestników Konkursu będą wykorzystane wyłącznie do jego celów przez firmę HolidayPirates GmbH i nie będą przekazywane osobom trzecim. Informacje dostarczone będą wykorzystane zgodnie z następującą polityką prywatności: http://www.wakacyjnipiraci.pl/pages/imprint


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna! - 4
Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna! - 2
Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna!

Restaurant Week - Kwitnąca scena restauracyjna!