Rózne

/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute!

Oferta od , 29. gru. 2015 12.25

Odliczanie w zasadzie już się zaczęło, Sylwester za 2 dni! Jeśli wciąż nie masz planów, albo masz jakieś kiepskie, to ten post skierowany jest właśnie do Ciebie! Poniżej lista imprez, na które wciąż możesz się załapać! Klikaj i ogarniaj! Do siego!!!

Strzelając fajerwerkami pamiętajcie o zwierzętach!


Czytaj również: LISTA TANICH LOTÓW NA SYLWESTRA!


/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute! - 8SYLWESTER WARSZAWA


SYLWESTER W GÓRACH

  • Sylwester na nartach w Zakopanem - 4 dni za 520 PLN/os. Cztery dni białego szaleństwa (ponad 15 godz. jazdy pod okiem instruktora) lub górskich pieszych wycieczek oraz wspaniała zabawa sylwestrowa.
  • Sylwester w Dusznikach oraz wycieczka do Pragi - 5 dni za 750 PLN/os. Bal, pakiety spa, wycieczka do Pragi, kulig z ogniskiem, basen
  • Kulig w Zakopanem - 249 PLN/os. Bez zakwaterowania. Przejazd saniami w rejonie Doliny Kościeliskiej, kapela góralska na żywo, poczęstunek, szampan.
  • Sylwester w Murzasichlu (Tatry) - 6 dni za 699 PLN/os. 5 dni (4 noclegi) wypoczynku z mnóstwem atrakcji, wyżywienie, kulig, impreza góralska.

SYLWESTER KRAKÓW


Zobacz co do zaoferowania mają inne miasta: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Lublin, Rzeszów.


Czytaj również: WALENTYNKI w Londynie, Paryżu, Pradze od 352 PLN!!!


/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute! - 4
/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute! - 2
/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute!

/NIEAKTUALNE/ Sylwester - oferty Last Minute!