Rózne

Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN!

Oferta od , 9. kwi. 2015 8.30

Na Grouponie pojawiła się ciekawa oferta. Gorąco zachęcamy Was do skorzystania ze zniżki na szkolenie sommelierskie, na którym dowiecie się jak dopasować wino do potrawy, w jaki sposób czytać etykiety, jaką temperaturę powinno mieć wino przygotowane do spożycia. Wszystko to podczas desgustacji 6 gatunków win oraz poczęstunku w formie przystawek.

Zachęcamy Was do skorzystania z oferty bowiem wkroczenie do świata win to fascynująca przygoda. Podczas swoich podróży po wielu krajach europejskich takich jak chociażby Francja, Hiszpania, Portugalia czy też na innych kontynentach - w Argentynie lub RPA - będziecie mogli wykorzystać zdobytą wiedzę i w bardziej świadomy sposób uczestniczyć w odkrywaniu nowych smaków. Wiele miejscowości turystycznych oferuje wycieczki po regionie lub zwiedzanie winnic w połączeniu z degustacją. Dlatego też namawiamy Was do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody i zapisania się na szkolenie, zwłaszcza iż macie możliwość zaoszczędzenia sporej kwoty.

W ramach oferty Groupona macie do wyboru 3 opcje:

  • 129 zł zamiast 238 zł za szkolenie dla 2 osób
  • 169,99 zł zamiast 322 zł za szkolenie dla 2 osób i posiłek
  • 329,99 zł zamiast 644 zł za szkolenie dla 4 osób i posiłek

Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN! - 8

Kupon jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Można go zrealizować, po uprzednim dokonaniu rezerwacji, w Jung & Lecker przy ul. Emilii Plater 14 w Warszawie.

Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN! - 4
Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN! - 2
Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN!

Szkolenie sommelierskie (opcjonalnie z posiłkiem) już od 65PLN!