Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać!

Oferta od , 1. gru. 2018 9.37

Ciężko pracowaliśmy nad naszą nową aplikacją. Starą wyrzuciliśmy za burtę i spędziliśmy kilka ostatnich miesięcy budując od podstaw zupełnie nową.

Zmieniliśmy tak dużo, że nie jest to aktualizacja, a całkowicie nowa aplikacja do pobrania! To znaczy, że nawet jeśli posiadacie starą wersję apki, będzie trzeba pobrać nową jeśli wciąż chcecie otrzymywać od nas najświeższe oferty podróżnicze.

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 19

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 17

Co zatem zmieniliśmy?

Nowe filtry

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 15

Nowe ustawienia filtrów ułatwiają znalezienie wymarzonego urlopu. Wystarczy kliknąć przycisk u góry ekranu, by zawęzić wyniki do ofert, które naprawdę Was interesują. Możecie filtrować różne kategorie ofert, lotniska wylotu, miejsca docelowe i okres podróży.

Alerty (powiadomienia)

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 13

Dzięki powiadomieniom nie przegapicie kolejnej podróżniczej okazji. Możecie ustawiać własne kryteria podróży, dzięki czemu otrzymacie powiadomienie, gdy tylko oferta spełniająca Wasze kryteria zostanie przez nas opublikowana. Ustawcie interesujące Was destynacje, miasta wylotu, budżet i wiele więcej, a gdy tylko znajdziemy ofertę, która pasuje, otrzymacie powiadomienie bezpośrednio na Waszego smartfona.

Uwaga: sprawdźcie czy ustawiliście w swoim smartfonie pozwolenie na wyskakujące alerty od naszej aplikacji, by mieć pewność, że będziecie otrzymywać powiadomienia.

Co jeszcze?

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 11

Nasz przebudowany i odnowiony okręt pływa szybciej niż kiedykolwiek, a dzięki odświeżonemu wyglądowi apki możecie szukać wymarzonych wakacji jeszcze łatwiej niż do tej pory.

Na co czekacie?

Wskakujcie zatem na pokład, pobierzcie nową wersję aplikacji i jedźcie na swoje idealne wakacje!

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 9

Szybko! Pobierz najnowszą apkę na smartfona zanim stara przestanie działać! - 7