Rózne

Turkish Airlines oferują DARMOWĄ zmianę terminu lotu!

Oferta od , 1. kwi. 2020 12.07

Tureckie linie lotnicze, od lat znajdujące się w światowej czołówce, i tym razem wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich pasażerów i wprowadzają możliwość zmian rezerwacji! Haczyki? Wciąż jednak należy opłacać różnicę w cenie biletu. Prawo do zmiany biletu jest jednorazowe.

Jeśli planujesz dokonać nowej rezerwacji, możesz to obecnie zrobić bezpiecznie z możliwą zmianą bez dodatkowych opłat. Możesz zmienić bilety krajowe i międzynarodowe zakupione między 21 marca a 21 kwietnia 2020r. obejmujące podróże aż do 28 lutego 2021 r. Nie wiąże się to z żadną dodatkową opłatą za przebukowanie.


Okres sprzedaży biletów: 21 marca 2020 r. - 21 kwietnia 2020 r.

Twoje prawa: Zmiana bez opłat lub zmiana na Bilet Otwarty (Open Ticket)

Data podróży: do 28 lutego 2021 r.


Zasady i warunki

  • Zmiany biletu można dokonać na lot w ten sam region, który widniał na pierwotnej rezerwacji. Mogą dojść dodatkowe opłaty związane z taryfą.
  • Zmiany dokonać można bezpośrednio w jednym z biur sprzedaży Turkish Airlines, poprzez ich call center, kanały online lub agencje, w których bilet został zakupiony.
  • Prawo do Zerowej Zmiany (Zero Change Fee) jest jednorazowe.
  • Aby zmienić bilet na Bilet Otwarty (Open Ticket), rezerwacja musi zostać anulowana przed datą lotu.
  • Aby zmienić bilet na Bilet Otwarty (Open Ticket), anulowania należy dokonać za pośrednictwem infolinii Turkish Airlines, biur sprzedaży lub agencji, w których bilet został zakupiony.
  • Zastosowane zostaną różnice taryfowe wynikające z podatków, kursów walut lub różnic klas taryfowych.

Żródło.


Turkish Airlines oferują DARMOWĄ zmianę terminu lotu!