Rózne
od 38zł os

Uzyskaj dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych na całym świecie za 38 PLN za wizytę!

Oferta od , 13. sty. 2020 14.28

Ahoj Piraci!

Zmęczeni długim oczekiwaniem na lotniskach na niewygodnych fotelach? Mamy dla Was prawdziwie piracką poradę, która zapewni Wam dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych (lounge) na całym świecie za jedyne 10 USD, czyli w tym momencie równowartość 38 PLN!

W tym celu musicie najpierw zarejestrować się do Red by Dufry - programu lojalnościowego firmy Dufry - dostawcy lotniskowych sklepów wolnocłowych. Najszybciej będzie ściągnąć apkę (Apple/Android) i przez nią dokonać rejestracji lub alternatywnie skorzystać z linku poniżej.

Red by Dufry APP

Po rejestracji uzyskacie najpierw status Srebrny (Silver), który przy okazji daje Wam 5% zniżkę we wszystkich sklepach Dufry. Kiedy na swoim profilu w aplikacji zjedziecie nieco na dół, zobaczycie opcję "Promotionscode". Wpiszcie tam HAPPYBIRTHDAY2020. Po aktualizacji aplikacja powinna pokazać status Platynowy (Platinum). Z tym statusem przysługuje Wam zniżka 10% w sklepach Dufry. Jednocześnie otrzymacie też e-mail z danymi do logowania do DragonPass - portalu oferującego dostęp do saloników lotniskowych na całym świecie i inne usługi lotniskowe. Zachowajcie go koniecznie!

W następnym kroku ściągacie apkę DragonPass, logujecie się danymi otrzymanymi wcześniej w e-mailu i w ten sposób bezpłatnie zostajecie członkiem DragonPass. Teraz korzystając z aplikacji DragonPass macie możliwość rezerwacji wizyty w salonikach lotniskowych za 10 USD. W czasie kolejnej podróży, czy to na początku czy też w przypadku przesiadki, sprawdźcie, czy interesujący Was lounge znajduje się w aplikacji. Jeżeli tak, upewnijcie się, że macie na koncie DragonPass wystarczające środki na zakup wizyty i potem pozostaje już tylko oczekiwać na samolot w przyjemnej i relaksującej atmosferze!

Wizytę możecie zakupić tylko dla siebie, nie ma możliwosci zabrania gości. Jeżeli podróżujecie we dwoje lub w grupie i chcecie skorzystać z tej opcji, upewnijcie się, że wszystkie osoby uzyskały członkostwo DragonPass. Członkostwo trwa rok i po upływie tego czasu może zostać za opłatą przedłużone.

Nie wiemy jak długo ta opcja będzie dostępna. W związku z tym, że w tym momencie rejestracja nic nie kosztuje, warto skorzystać i za 38 PLN zapewnić sobie odrobinę luksusu w podróży!

od
38zł
os

KROK PO KROKU Termin: 14. sty. 2020 - 30. cze. 2020

 • Wykonaj nastepujące czynności:

  1. Zarejestruj się do programu lojalnościowego Red by Dufry

  2. Wprowadź kod promocyjny HAPPYBIRTHDAY2020 na dole strony

  3. Ściągnij aplikację Red by Dufry

  4. W aplikacji Red by Dufry uzyskasz status Platynowy

  5. Ustaw lotnisko, które ma saloniki, np. Zurych lub Malta

  6. Wybierz w aplikacji "your card", a następnie w lewym dolnym rogu kliknij "Enjoy"

  Uzyskaj dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych na całym świecie za 38 PLN za wizytę! - 6


  7. Następnie pod "AIRPORT BENEFITS" wybierz konkretny lounge

  8. Po dokonaniu wyboru w aplikacji Red by Dufry zobaczysz dane do logowania do portalu DragonPass. Otrzymasz je również e-mailem

  9. Ściągnij aplikację DragonPass

  10. Zaloguj się korzystając z danych otrzymanych w e-mailu

  11. Dodaj środki do konta i rezerwuj wizyty w salonikach na całym świecie


Uzyskaj dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych na całym świecie za 38 PLN za wizytę! - 4

Uzyskaj dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych na całym świecie za 38 PLN za wizytę! - 2

Uzyskaj dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych na całym świecie za 38 PLN za wizytę!

Uzyskaj dostęp do ponad 800 saloników lotniskowych na całym świecie za 38 PLN za wizytę!