Rózne
od 1 790zł os

Wyprawa do Czarnobyla lub Fukushimy!

Oferta od , 29. gru. 2020 16.42

26 kwietnia 1986 roku wydarzyła się jedna z największych katastrof jądrowych w historii, nastąpił wybuch reaktora przy Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej w Prypeci. Dziś to opuszczone miejsce jest celem wizyt fotografów i amatorów ekstremalnych przygód. Co powiecie na wyjazd do Zony? Czy są wśród nas prawdziwi Stalkerzy?

W roku 2020 wyprawy zdarzały się rzadko z wiadomego powodu, ale organizatorzy są dobrej myśli i planują już całą serię wyjazdów na rok 2021.

KALENDARZ WYJAZDÓW

A może Fukushima lub Strefa Białoruska? W Polsce znajduje się najlepsze na świecie biuro zajmujące się wyprawami właśnie do tych miejsc - Napromieniowani.pl!

Wyprawa do Czarnobyla lub Fukushimy! - 4

Autor zdj: Patryk Szymański, strona autora.

Polska firma Napromieniowani.pl organizuje najlepsze i najbardziej wyjątkowe podróże do Czarnobyla. Nie jest to najtańsza opcja na rynku, ale z pewnością najbardziej wyjątkowa. Odwiedź Strefę Bezwzględnego Wykluczenia, opuszczoną Prypeć, dawną tajną bazę wojskową Czarnobyl-2 i zobacz słynne Oko Moskwy, a także poznaj samosiołów - mieszkańców Zony, którzy powrócili do swoich domów i nigdy nie dali się stamtąd wysiedlić.

Wyprawa do Czarnobyla lub Fukushimy! - 2

Autor zdj: Patryk Szymański, strona autora.

Najtańszą dostępną opcją zwiedzania Zony jest: 3 dni w Strefie + 1 dzień w Kijowie za 1790 PLN. Co ważne, nie ma żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów. W cenie jest przejazd w obie strony, wszystkie noclegi, w tym w hotelu w samym Czarnobylu, pozwolenia oraz wyżywienie! Brzmi jak przygoda życia! Można zarezerwować oczywiście dłuższe pobyty.

Wyprawa do Czarnobyla lub Fukushimy!

Autor zdj: Patryk Szymański, strona autora.

Ale Napromieniowani.pl to nie tylko wyprawy do ukraińskiej Zony. Można z nimi zwiedzić również miejsce katastrofy w japońskiej elektrowni w mieście Fukushima! Jako pierwsi zabierają też ludzi na wyprawy do Białoruskiej Strefy Wykluczenia, która do tej pory była zamknięta. Możesz zwiedzić te miejsca jako jeden z pierwszych!

Przykładowe ceny:

  • Białoruś: 3 dni w Strefie + 1 w Mińsku od 1790 PLN
  • Japonia: 4 dni w Fukushimie + 2 dni w Tokio od 8990 PLN

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WYPRAW

Działalność Napromieniowanych.pl skupia się nie tylko na wyprawach. Są oni również współtwórcami niezwykłych filmów:

Wyprawa do Czarnobyla lub Fukushimy!