Rózne

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę!

Oferta od , 1. kwi. 2020 17.00

Każdy z nas spędza obecnie w domu znacznie więcej czasu niż zwykle. Własne cztery ściany stały się miejscem pracy i rozrywki. Do jednego i drugiego warunki domowe nie zawsze są idealne. Dzieci odczuwają ograniczony kontakt z rówieśnikami, brak wyjść do kina czy na plac zabaw.

Pół żartem, pół serio podpowiadamy jak sobie pomóc w tej niecodziennej sytuacji.

Na portalu Ministerstwo Gadżetów znaleźliśmy przedmioty, które nie tylko pozwolą przetrwać izolację lub kwarantannę, ale sprawią, że czas ten upłynie przyjemniej, ciekawiej, a nawet z korzyścią dla siebie. To również świetne pomysły na wyjątkowy prezent, dla kogoś bliskiego, który możecie kupić bez wychodzenia z domu.

Sprawdźcie listę gadżetów, które musicie mieć! Więcej gadżetów znajdziecie TUTAJ


1.Koco-szlafrok

Wiosna, choć widoczna gołym okiem temperaturami nas nie rozpieszcza. Chcecie owinąć się kocykiem w czasie pracy w domu i nie czuć się skrępowanym jak mumia? Rozwiązanie to wygodny i mięciutki Koco-szlafrok dostępny w różnych kolorach!

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 18

ZAMÓW KOCOSZLAFROK


2. Masażer Shiatsu

Świetnie jest mieć w domu kogoś, kto rozmasuje obolały kark po całym dniu pracy przed komputerem, często w nie do końca odpowiedniej pozycji. Nie wszyscy jednak mają tyle szczęścia. Im z pomocą przyjdzie Masażer Shiatsu do szyi, karku i innych części ciała.

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 16

ZAMÓW MASAŻER SHIATSU


3. Poduszka Singielki

Kwarantanna rozdzieliła Cię z ukochanym? Tęsknotę przynajmniej częściowo ukoi Poduszka Singielki! Koniec z samotnymi nocami w zbyt dużym nagle łóżku! Podobne rozwiązanie stosowała bohaterka serialu Jak poznałem Waszą matkę, więc na pewno nie zostaniesz uznana Cię za dziwaczkę! ;)

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 14

ZAMÓW PODUSZKĘ SINGIELKI


4. Muzyczna Poduszka

Aby jemu łatwiej zasypało i budziło się bez Ciebie, zamów Muzyczną Poduszkę! Przyda się w zasadzie każdemu, kto ma kłopoty z zasypianiem, wstawaniem, złym humorem z rana, za dużo myśli przed senem... Ta poduszka jest dobra na wszystko!

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 12

ZAMÓW MUZYCZNĄ PODUSZKĘ


5. Grzejące Kapcie na USB

Zimne stopy? To już nie problem! Niezależnie od tego czy siedzisz przy biurku czy leżysz na kanapie, twoim stopom będzie cieplutko w mięciutkich Grzejących Kapciach na USB! Możesz podłączyć je do laptopa!

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 10

ZAMÓW GRZEJĄCE KAPCIE


6. Świnka Chrumka do Lodówki

Sport to nie Twoja bajka? Na spacery chodzisz głównie od kanapy do lodówki? Istnieje realne ryzyko, że siedząc w domu przybierzesz na wadze. Świnka Chrumka na to nie pozwoli! Gdy ulegniesz nawoływaniom lodówki: Otwórz mnie!, świnka zawstydzi Cię swoim chrumkaniem i przypomni, że jeśli będziesz ulegać pokusom zbyt często, zaczniesz wyglądać tak jak ona.

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 8

ZAMÓW ŚWINKĘ DO LODÓWKI


7. Zdrapka 100 Dni Fitness

Przyznamy jednak, że Świnka Chrumka to absolutne minimum, co możecie zrobić dla swojej sylwetki w czasie kwarantanny. Jak tu jednak dbać o kondycję, gdy jesteśmy zamknięci w domu? Tam, gdzie zaczyna się Zdrapka 100 Dni Fitness, kończą się wymówki! To plansza, na której zdrapujesz wykonane przez następne 100 dni sportowe wyzwania. Wszystkie ćwiczenia można wykonywać w domu! Sprawdźcie też Zdrapkę Biegacza.

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 6

ZAMÓW ZDRAPKĘ 100 DNI FITNESS


8. Szlafrok Jedi Star Wars

Przyznajemy, że my też nie codziennie mamy ochotę się ubrać. Kto by jednak chciał wyglądać jak ostatni obdartus? Zwłaszcza w czasie firmowych wideokonferencji. Znaleźliśmy wygodne wdzianko, które robi wrażenie - Szlafrok Jedi Star Wars! Myślicie, że ktoś w firmie ma już taki?

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 4

ZAMÓW SZLAFROK JEDI


9. Wyciągarka do Słodyczy

Niech się wali, niech się pali, dzieci zawsze będą kochały słodycze. Teraz kiedy dużo więcej czasu spędzają w domu, ich apetyt na łakocie może nawet wzrosnąć. Wyciągarka do Słodyczy - mniejsza wersja maszyn znanych z jarmarków i wesołych miasteczek pozwoli rodzicom upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Zajmie pociechom czas i po ograniczy spożycie słodyczy.

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę! - 2

ZAMÓW WYCIĄGARKĘ DO SŁODYCZY


10. Puzzle dla Psa

Nie zapominajmy też o naszych czworonożnych przyjaciołach. Im też coś się od życia należy w tych nietypowych czasach. Okażcie im wdzięczność za to, że są i podarujcie Puzzle dla Psa (wierzymy, że ten prezent ucieszy także koty).

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę!

ZAMÓW PUZZLE DLA PSA


WIĘCEJ ZABAWNYCH GADŻETÓW I NIE TYLKO

#Zostań w domu: 10 gadżetów, które odmienią Twoją kwarantannę!