podróż na wakacje basen koktajlowyPin it

Dane spółki i ważne informacje


Aktualności:

Zawartość naszych stron jest przygotowywana z najwyższą starannością. Jednocześnie nie możemy zagwarantować, że podane przez nas dane są kompletne, aktualne i poprawne. Informacje, produkty i usługi publikowane na tej stronie mogą zawierać nieścisłości lub błędy typograficzne. HolidayPiratesGmbH oraz jego partnerzy nie gwarantują dokładności i nie ponoszą odpowiedzialności za ewenualne nieścisłości związane z informacją i opisem zakwaterowania, przelotów, wynajmu auta, rejsów oraz wszystkich innych produktów turystycznych i wypoczynkowych wyświetlanych na stronach (włączając, bez limitu, fotografie, listy udogodnień hotelowych, ogólne opisy produktów itp.), z których wiele dostarczanych jest przez odpowiednich dostawców. Każda ocena zakwaterowania na stronach HolidayPirates jest jedynie ogólną wskazówką i HolidayPirates nie gwarantuje trafności ocen. Zmiany będą okresowo dodawane do niniejszego dokumentu. HolidayPirates GmbH, jego partnerzy lub/oraz ich dostawcy mogą wprowadzać ulepszenia oraz zmiany na swoich serwisach w dowolnym momencie. W przypadku problemów z ofertą należy się skontaktować bezpośrednio z oferentem.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w związku z jakąś ofertą, najlepiej skorzystaj bezpośrednio z formularza kontaktowego.

Z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych w firmie HolidayPirates GmbH można skontaktować się pod adresem: [email protected]

 

Informacje o wydawcy

HolidayPirates GmbH
Wallstr. 59
10179 Berlin, Niemcy

Telefon do biura: +49 30 34 655 0074 (nie do rezerwacji ani doradztwa)
E-Mail: [email protected]
Strona internetowa: www.wakacyjnipiraci.pl

Zarząd firmy:

David Armstrong-Garrycastle (CEO)

Rejestr Handlowy: Sąd Rejonowy w Berlin-Charlottenburg, Niemcy 141365 B

Numer identyfikacji podatkowej: 30/052/75234

Nr VAT: DE 283575860

Kapitał zakładowy: 50.000 EUR

Źródła wykorzystanych obrazów i grafik:

https://www.shutterstock.com
https://www.pixelio.de
https://www.istockphoto.com
https://www.fotolia.com
https://www.eyeem.com
https://www.gettyimages.com
https://stock.adobe.com
https://unsplash.com

Internetowe rozstrzyganie sporów – platforma ODR:

Komisja Europejska udostępnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów (platforma ODR). Jest ona dostępna pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Możliwości kontaktu:

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w związku z jakąś ofertą, najlepiej skorzystaj bezpośrednio z formularza kontaktowego.

We wszelkich sprawach związanych z marketingiem i sprzedażą można kontaktować się z nami za pomocą następujących adresów e-mail:

[email protected] (wyłącznie do pytań dotyczących marketingu)
[email protected] (wyłącznie do pytań dotyczących dystrybucji)