WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Asia, Bali, Denpasar

Bali zakazuje wjazdu Influencerom!

Rząd Indonezji ogłosił w czwartek (31.03), że zamierza walczyć z plagą influencerów z Instagrama, którzy w negatywny sposób pokazują wyspę Bali i zakazuje publikacji zdjęć najpopularniejszych atrakcji na Instagramie!

Opublikował/a
Patryk·19.09.2023
Udostępnij

- mamy dość przedstawiania naszego kraju jedynie jako raju wakacyjnego - powiedział Joko Widodo, prezydent Indonezji - Bali to coś więcej niż tylko plaże i hotele. Chcemy aby dostrzeżono duchowe piękno wyspy.

Od 1 maja wejdą nowe przepisy, wedle których wszyscy pasażerowie opuszczający Bali, będą musieli na lotnisku pokazać swoje konto na Instagramie. W przypadku pojawienia się tam jakichkolwiek zdjęć z kraju, wykonanych w czasie pobytu, zostaną one usunięte, a na posiadacza zostanie nałożona grzywna w wysokości 1000 USD.

Nowe przepisy nie mówią natomiast nic na temat kont na Facebooku oraz Tik Toku. Będziemy informować was na bieżąco.

- Źródło

Zgłoś wątpliwości prawne