motywyOferty na majówkę 2022

Najlepsze oferty na majówkę

Jak spędzić długi weekend majowy? Tu znajdziecie pomysły na majówkę w Polsce i za granicą, z przyjaciółmi i z rodzinąegzotyczne oferty i weekend majowy z rodziną. Majówka dla dwojga i majówka w górach? Tak, to też mamy!

Znajdziecie u nas również inne oferty na maj, w różnych terminach! A jeśli szukasz wakacji w innych miesiącach, również je u nas znajdziesz w naszym kalendarzu podróży.

Majówka 2022

Długi weekend majowy w 2022 roku wydłuża nam wolne do dni, jeśli weźmiemy 1 dzień urlopu

  • 1 maja wypada w niedzielę

  • 3 maja wypada we wtorek

Biorąc urlop w poniedziałek 2, możemy mieć 4- dniowy weekend wykorzystując tylko 1 dzień urlopu.

Gdzie jest ciepło na majówkę?

Majówka to jeden z najgorętszych turystycznie okresów! Dobra pogoda, jeszcze przed letnim sezonem, więc bez tłumów i w lepszych cenach. Aż żal nie wykorzystać takiej okazji i nie wybrać się gdzieś solo, we dwoje, z przyjaciółmi lub z rodziną.

Co raz częściej Polacy spędzają długi weekend za granicą.

Możecie wybrać się gdzieś blisko i tanio - nad morze czy w góry, do Pragi albo Tropical Islands. A może cieszy Was perspektywa tygodnia smażenia się na greckiej czy hiszpańskiej plaży? Albo tropikalne klimaty Tajlandii czy Dubaju?

Jeśli wolicie spędzić majówkę bardziej aktywnie - na pewno ucieszy Was widok afrykańskich dzikich zwierząt na safari czy łagodna jesień w Australii.

A Wy gdzie wybierzecie się tym razem na długi weekend majowy?