WakacyjniPiraci
Profile

Cenimy Twoją prywatność

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort przeglądania, dostarczać spersonalizowane treści i analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuj wszystko”, zgadzasz się na to i wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji stronom trzecim oraz na przetwarzanie Twoich danych w USA. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj tu: .

W każdej chwili możesz dostosować swoje preferencje. Jeśli odmówisz, będziemy używać tylko niezbędnych plików cookie i niestety nie będziesz otrzymywać żadnych spersonalizowanych treści. By odmówić .

Regulacje

Rejestracja na stronie WakacyjniPiraci.pl jest bezpłatna i nie zobowiązuje do niczego. Rejestrując się akceptujesz poniższe warunki.

Chcemy stworzyć przyjazną dla każdego atmosferę do dyskutowania na temat niesamowitych ofert turystycznych. W celu zapewnienia tego, każdy powinien przestrzegać kilku prostych zasad. Na stronie niedozwolone jest:

  • Publikowanie treści niezgodnych z prawem oraz ogólnie uznanych za nieodpowiednie

  • Umieszczanie linków oraz udzielanie pomocy w zdobyciu nielegalnego oprogramowania oraz innych treści naruszających prawa autorskie

  • Prowokowanie, używanie obelg oraz wyzwisk

  • Używanie kilku kont poprzez jednego użytkownika

  • Umieszczanie linków przekierowujących do promocji oraz programów partnerskich, a także wykorzystywanych do oszustw

  • Reklamowanie własnych stron internetowych, aukcji oraz umieszczanie jakichkolwiek przejawów autopromocji

  • Umieszczanie ogłoszeń sprzedaży

  • Umieszczanie Pornografii

  • Spam

Co czeka użytkownika naruszającego zasady?

Jeżeli zignorujesz i złamiesz powyższe zasady, to moderator może dokonać edycji, przenieść lub usunąć Twój komentarz. Jeżeli łamanie zasad będzie odbywać się regularnie, to moderator ma również prawo zamknąć Twoje konto.

Na Twoje żądanie możemy również usunąć Twoje konto. Twoje komentarze zostaną jednak na stronie, po to by zachować kontekst dyskusji.

Zapisane dane nie będą przekazywane osobom trzecim. Nienawidzimy spamu dokładnie tak samo jak Ty, dlatego w związku z rejestracją nie będziesz go otrzymywał od nas oraz osób trzecich.

Akt o usługach cyfrowych

W przypadku naruszenia powyższych punktów, komentarze i inne treści mogą być edytowane, przenoszone i usuwane przez moderatorów.

Gdy tylko dowiemy się o możliwym naruszeniu prawa za pośrednictwem raportu strony trzeciej lub w jakikolwiek inny sposób, jesteśmy zobowiązani do zbadania sprawy. Jeśli po indywidualnej analizie dojdziemy do wniosku, że doszło do naruszenia, podejmiemy niezbędne środki w postaci ostrzeżenia, usunięcia treści lub ograniczeń. Jeśli użytkownik regularnie i celowo narusza nasz regulamin lub inne obowiązujące przepisy prawa, możemy całkowicie odmówić świadczenia naszych usług. Poinformujemy użytkownika z wyprzedzeniem o przyczynach, charakterze i zakresie wszelkich planowanych ograniczeń oraz damy mu możliwość skomentowania ich. Następnie poinformujemy użytkownika, czy zastosujemy się do planowanego ograniczenia. Oczywiście użytkownik może ponownie usunąć swoje konto, jeśli sobie tego życzy. Jednak utworzone (uzasadnione) komentarze pozostaną na swoim miejscu, aby nie wyrywać innych postów z kontekstu. 

Jeśli nie zgadzasz się z naszą decyzją, możesz złożyć skargę na naszą decyzję. Można to zrobić za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub formularza kontaktowego.Więcej informacji można znaleźć w zakładce “O firmie”.