WakacyjniPiraci
Profile

ZNAJDŹ NOCLEGI NA OSTATNIĄ CHWILĘ

-

ZNAJDŹ WYJAZD LAST MINUTE

LAST MINUTE Najlepszy sposób na niezapomniany urlop

Życie potrafi pisać zaskakujące scenariusze. William King, emerytowany policjant z Australii zarzekał się, że nigdy nie opuści swojego kraju. Po co spać w obcym łóżku i jeszcze za to płacić - mawiał. Całe życie spędził z żoną Charlotte na północnym wybrzeżu. Od międzynarodowego lotniska w Darwin dzieliła ich tylko godzina jazdy, ale żadne z nich nigdy nie leciało samolotem. Los chciał, że w konkursie zorganizowanym przez lokalną stację radiową Pani King wygrała wycieczkę do Hiszpanii. Długo musiała przekonywać męża, ale kilka tygodni później oboje siedzieli w samolocie. Od tamtej pory minęło 8 lat. William i Charlotte odwiedzili 45 krajów na wszystkich kontynentach i planują kolejne podróże. 

Zakładamy, że skoro tu jesteś do podróżowania nie trzeba Cię namawiać. Jesteś tu, bo szukasz wyjątkowej oferty LAST MINUTE. Teraz na scenę wkraczamy my - WakacyjniPiraci!

Nie obiecujemy, że tegoroczne wakacje odmienią Twoje życie, ale to możemy obiecać!

KONIEC Z PRZESZUKIWANIEM TYSIĄCA STRON INTERNETOWYCH!

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze oferty LAST MINUTE od sprawdzonych organizatorów:

i inne kierunki

A jeśli wolisz zostać w kraju, przygotowaliśmy dla Ciebie

SZUKAJ NOCLEGÓW LAST MINUTE

-

Co powinniście wiedzieć o ofertach Last Minute?

Zasada ofert last minute jest bardzo prosta – turysta korzysta z jednego z ostatnich wolnych miejsc i płaci niższą cenę za wymarzony wypoczynek. Zniżki mogą sięgać nawet 75% regularnej ceny wycieczki. Niedrogi wyjazd w kierunku, o którego zobaczeniu marzyliście od dawna, będzie cieszyć podwójnie! Zwłaszcza jeśli traficie na last minute w opcji All Inclusive. Korzystając z oferty Last Minute, pamiętajcie jednak, aby wybrać ją u zaufanych pośredników.

Przed wykupieniem wycieczki w korzystnej cenie, dobrze upewnić się, czy plany zawodowe albo obowiązki szkolne pociech nie przekreślą szansy na urlop w nieodległym terminie. Warto sprawdzić w kalendarzu, czy termin wypoczynku nie pokrywa się np. z ważną wizytą lekarską czy rodzinną uroczystością.

Ogromne znaczenie mają także ewentualne formalności (szczepienia, wizy itp.), których należy dopełnić wybierając się w niektóre zakątki globu. Sprawdzonych informacji poszukajcie m.in. na stronie MSZ.

Last Minute - najpopularniejsze kierunki

Pamiętajcie, że last minute to nie tylko dłuższe urlopy za granicą, ale też oferty dotyczące wyjazdów typu city break i wypoczynku w Polsce. Jeśli wolicie samodzielnie organizować sobie nocleg i czas na miejscu, poszukajcie lotów Last Minute i noclegów na sprawdzonych portalach, jak na przykład Booking.com.

Kierunki pojawiające się najczęściej w ofertach tego typu pokrywają się z tymi, w których Polacy najchętniej wypoczywają. Poza Egiptem, Turcją, Grecją, Hiszpanią i Bułgarią zdarzają się wakacje w Emiratach Arabskich, na Dominikanie czy Wyspach Zielonego Przylądka. W tym roku pośród kierunków Last Minute królują jednak Grecja, Turcja i Egipt.