LAST MINUTE Najlepszy sposób na niezapomniany urlop

Życie potrafi pisać zaskakujące scenariusze. William King, emerytowany policjant z Australii, zarzekał się, że nigdy nie opuści swojego kraju. Po co spać w obcym łóżku i jeszcze za to płacić - mawiał. Całe życie spędził z żoną Charlotte na północnym wybrzeżu. Od międzynarodowego lotniska w Darwin dzieliła ich tylko godzina jazdy, ale żadne z nich nigdy nie leciało samolotem. Los chciał, że w konkursie zorganizowanym przez lokalną stację radiową Pani King wygrała wycieczkę do Hiszpanii. Długo musiała przekonywać męża, ale kilka tygodni później oboje siedzieli w samolocie. Od tamtej pory minęło 8 lat. William i Charlotte odwiedzili 45 krajów na wszystkich kontynentach i planują kolejne podróże. 

Zakładamy, że skoro tu jesteś do podróżowania nie trzeba Cię namawiać. Jesteś tu, bo szukasz wyjątkowej oferty LAST MINUTE na lato 2022. Teraz na scenę wkraczamy my - WakacyjniPiraci!

Nie obiecujemy, że tegoroczne wakacje odmienią Twoje życie, ale to możemy obiecać!

KONIEC Z PRZESZUKIWANIEM TYSIĄCA STRON INTERNETOWYCH!

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze oferty LAST MINUTE od sprawdzonych organizatorów:

i inne kierunki

A jeśli wolisz zostać w kraju, przygotowaliśmy dla Ciebie Last Minute w Polsce.

Co powinniście wiedzieć o ofertach Last Minute?

Zasada ofert last minute jest bardzo prosta – turysta korzysta z jednego z ostatnich wolnych miejsc i płaci niższą cenę za wymarzony wypoczynek. Zniżki mogą sięgać nawet 75% regularnej ceny wycieczki. Niedrogi wyjazd w kierunku, o którego zobaczeniu marzyliście od dawna, będzie cieszyć podwójnie! Zwłaszcza jeśli traficie na last minute w opcji All Inclusive. Korzystając z oferty Last Minute, pamiętajcie jednak, aby wybrać ją u zaufanych pośredników.

Przed wykupieniem wycieczki w korzystnej cenie, dobrze upewnić się, czy plany zawodowe albo obowiązki szkolne pociech nie przekreślą szansy na urlop w nieodległym terminie. Warto sprawdzić w kalendarzu, czy termin wypoczynku nie pokrywa się np. z ważną wizytą lekarską czy rodzinną uroczystością.

Ogromne znaczenie mają także ewentualne formalności (szczepienia, wizy itp.), których należy dopełnić wybierając się w niektóre zakątki globu. Sprawdzonych informacji poszukajcie m.in. na stronie MSZ.

Last Minute najpopularniejsze kierunki

Pamiętajcie, że last minute to nie tylko dłuższe urlopy za granicą, ale też oferty dotyczące wyjazdów typu city break i wypoczynku w Polsce. Jeśli wolicie samodzielnie organizować sobie nocleg i czas na miejscu, poszukajcie lotów Last Minute i noclegów na sprawdzonych portalach, jak na przykład Booking.com.

Kierunki pojawiające się najczęściej w ofertach tego typu pokrywają się z tymi, w których Polacy najchętniej wypoczywają. Poza Egiptem, Turcją, Grecją, Hiszpanią i Bułgarią zdarzają się wakacje w Emiratach Arabskich, na Dominikanie, Kubie czy Wyspach Zielonego Przylądka. W tym roku pośród kierunków Last Minute królują jednak Grecja, Turcja i Chorwacja.

Grecja Last Minute

Chorwacja Last Minute