WakacyjniPiraci
Profile
motywyOferty wakacyjne poniżej 1000 zł!

Tanie wakacje do 1000 PLN

Brzmi dość niewiarygodnie, prawda? Ale wakacje za granicą poniżej 1000 zł/os są możliwe! I takie właśnie oferty, pomysły i inspiracje znajdziecie na tej stronie.

CO TU ZNAJDZIECIE?

Dla tych, którzy lubią podróżować dużo, a środków dużo nie ma stworzyliśmy stronę "Tanie wycieczki zagraniczne do 1000 zł" - żebyście mogli realizować z nami podróżnicze plany i... planować kolejne! Wierzcie, że sami uwielbiamy takie okazyjne ceny i lubimy podróżować budżetowo, ale w dobrych warunkach!

Przede wszystkim wakacje za granicą poniżej tysiąca! Najczęściej będzie to Turcja, Chorwacja czy Grecja.
Poza tym: Tanie hotele w Polsce i za granicą, tanie loty, weekendowe city breaki czy dłuższe pakiety lot + hotel - jeśli tylko uda nam się je znaleźć w takiej cenie!

🛫+🏨 ZA GRANICĘ PONIŻEJ 1000 ZŁ

Z nami, Piratami, wszystko jest możliwe! Oferujemy Wam również przegląd nie lada ofert na wyjazdy za granicę w rewelacyjnych cenach! Od wakacyjnych pakietów do Chorwacji po wyjątkowe noclegi na Bali! Wszystko to w rewelacyjnej cenie poniżej 1000 zł przez cały rok.

NOCLEGI ZA GRANICĄ

O ile loty można znaleźć często dość tanio, o tyle z noclegami bywa różnie. Poniżej znajdziecie noclegi za granicą w najbardziej popularnych dla nas krajach, gdzie dolecicie relatywnie tanio i jeśli nie spodziewacie się nadmiernych luksusów (co oczywiście nie znaczy, że nie będzie gościnnie, pięknie, czysto i dobrze!) - macie szansę spędzić urlop (lot + hotel) za mniej niż 1000 PLN.

SZUKAJ TANICH NOCLEGÓW

-

🚀 TANIE LOTY PONIŻEJ 1000 ZŁ

Ostanio szukanie tanich lotów to trochę szukanie igły w stogu siana, wiemy. Ale się nie poddajemy!

Staramy się zawsze przychodzić z pomocą, tak, żebyście mogli fruwać za niską cenę i nie wydawać miliona monet, a zwiedzić zawsze jak najwięcej!

Dlatego loty poniżej 1000 zł znajdziecie codziennie na naszej stronie, od krajowych, po europejskie!

Raz w tygodniu serwujemy wam też listę najtańszych lotów na weekendy z największych lotnisk w Polsce!


⬇️✈️⬇️Znajdźcie swoją następną wycieczkę! Wpiszcie terminy, które najbardziej Was interesują i w drogę!

⬇️✈️⬇️

SZUKAJ TANICH LOTOW

🥟 W POLSCE PONIŻEJ 1000 ZŁ

"Cudze chwalicie, swojego nie znacie" - ot co! Może poza wyjazdami za granicę, warto również zachwycić się własnym krajem i pozanć regionalne różnice, odkryć dotąd nieznane okolice i cieszyć się pięknem Polski?

Mamy bogatą historię, piękne krajobrazy, wyjątkową kulturę (tak odmienną w zależności od regionu!) i wyśmienitą kuchnię.

Polska, niezależnie od regionu, pełna jest zabytków i historii, wyróżnia się pięknymi krajobrazami i przyrodą (od gór po mazurskie jeziora i wybrzeże Bałtyku), nie wspominając o jej bogatej kulturze i tradycji.

Mimo, że ceny ostatnio poszły w górę, to wciąż, dzięki naszym ofertom, można zwiedzić Polskę stosunkowo niedrogo (i wielokrotnie, mimo wszystko, jest tu taniej niż za granicą). Wciąż, hotele, jedzenie i transport są znacznie tańsze niż w większości krajów europejskich.

Oferujemy Wam wyjątkowe miejsca noclegowe, które na pewno Was nie zawiodą i pozwolą poznać uroki naszego kraju. Podróżujcie po Polsce za mniej niż 1000 zł!

🔝🔟 Top 10 najlepszych tanich kierunków wakacyjnych

1. Tunezja

2. Bułgaria

3. Malta

4. Albania

5. Turcja

6. Egipt

7. Grecja

8. Czarnogóra

9. Chorwacja

10. Hiszpania

Jak tanio podróżować?

Niezależnie od tego, czy wybieracie się na romantyczny weekend w SPA, potrzebne Wam pomysły na city breaka, zastanawiacie się, gdzie znaleźć tanie loty albo szukacie tanich wakacji z dziećmi - zebraliśmy tu dla Was wszystkie najlepsze i najtańsze oferty wycieczek na własną rękę i wczasy z biurem podróży.

Jak wiecie - szukamy dla Was tanich wakacji, a na tej stronie pokazujemy nasze najbardziej smakowite kąski.