WakacyjniPiraci
Profile

Gdzie najlepiej wyjechać w maju?

Maj to nie tylko majówka, to pierwsze gorące dni i ciepłe wieczory, czas kiedy rozpalamy grila i uciekamy za miasto. A gdzie na świecie i w Polsce warto wybrać się w tym miesiącu? Tutaj znajdziecie oferty na maj!

MAJÓWKA

Zwykle spędzamy majówkę na działce, pod miastem lub jadąc gdzieś w polskie góry, ale co raz częściej i chętniej Polacy korzystają z ofert zagranicznych.

Jeśli szukacie ciepłych plaż, proponujemy Wyspy Kanaryjskie, przyjemnie jest też już w Grecji czy Turcji, a aktywnych odsyłamy na północ Europy, gdzie już skończyła się zima i można pospacerować po wzgórzach Szkocji czy przez fiordy Norwegii.

A może zainteresują Was najlepsze ścieżki trekkingowe w Europie?

Maj w Polsce też jest piękny! Polecamy wziąć rowery nad morze i pojeździć wzdłuż Bałtyku, albo spakować plecak i wyruszyć w Beskidy, Sudety czy Bieszczady.

Oto najcieplejsze i najbardziej porządane kierunki na wyjazdy w maju! Pamiętajcie, że w tym miesiącu jest jeszcze nieco taniej, to dopiero początek urlopowego sezonu, plaże i miasteczka są wciąż puste, bez tłumów, a pogoda już jest doskonała!

Top 10 kierunków w maju:

  1. Majorka

  2. Kreta

  3. Chorwacja

  4. Malta

  5. Cypr

  6. Teneryfa

  7. Barcelona

  8. Turcja

  9. Rzym

  10. Gruzja

Nie jest to oczywiście pełna lista, ale te kierunki są najciekawsze w tym terminie!